Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeretek új ízeket kipróbálni....

Szeretek új ízeket kipróbálni. Milyen italokat tudtok, amik nem hétköznapiak (gondolok itt sör, pálinka, vodka, whiskey...) de érdemes megkóstolni őket legalább egyszer az életben?

Figyelt kérdés
Például amikre emlékszem hogy nagyon ízlettek az a fekete abszint, Kalumba gin, fehér rum, Martini, stb.

2022. jan. 16. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
A soju érdekes szerintem, vagy a gaoliang likőr.
2022. jan. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha nagyon utálod az életedet, akkor a kumiszt csak ajánlani tudom, a világ legborzasztóbb itala. A környező országok cuccai közül is érdemes kipróbálni dolgokat, rakiját, albán vagy török rakit, messziről meg a pisco néven futó perui törköly például elég jó cucc szerintem. Illetve Magyarországon jellemzően csak a legborzasztóbb tequilák elérhetőek, egy jobb mezcalt kóstolj valamikor.
2022. jan. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%
Picsu
2022. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Pitsu in brazilian drink.
2022. jan. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ez a Cachaça (Pitú) nevű ital, ugye? :)



Megnéztem a kumiszt, hát... szeretem a kefírt meg mindenféle erjedt dolgokat (aludt tej, stb.) de van egy érzésem hogy ez több lehet annál, mint amivel megbírkóznék 😆


A mezcal jól hangzik: 12.000 Ft körül láttam egy oldalon, lehet rendelek egy üveggel próbaképpen

2022. jan. 16. 15:08
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Parma Violet


Grapa (olasz szőlő pálinka)


Limonchello


Bailey's


Sailor Jerry fűszerrum



Portói


Delirium Tremens Cseresznyés


Floris Cactus


Mead (mézsör)

2022. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
5.igen
2022. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6: Mint ahogy a Skyrim-ban mondja az őr: "I'd be a lot happier and a lot warmer with a belly full of mead."


(Sokkal boldogabb lennék, és jobban melegem lenne, ha tele lenne a hasam mézsörrel)

2022. jan. 16. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kumisz ősi magyar ital, milyen dolog az, hogy nem tudnál megbirkózni vele? :-D

Igazi társasági ital lehet, egy jó bulit kumisszal indítani, felejthetetlen :-)


https://www.youtube.com/watch?v=XldmoKwFGwU

2022. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tequila Gold!
2022. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!