Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Martinit miért olyan nehéz...

Martinit miért olyan nehéz beszerezni? Hol lehet könnyen hozzájutni?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve rájöttem, hogy én szeretem az édes fehér martinit.

Viszont borzasztóan nehéz hozzájutni, sokszor csak 2-3 havonta találok a boltban egy-egy palackkal.

Én azt hittem régebben, hogy ez egy gyakori, könnyen elérhető ital. Tévedtem, és igazából ritkaság?

Milyen boltban érdemes keresni, ahol gyakran van készleten?


Aldiban szokott lenni az aktuális kínálatban néha - de csak a budapesti üzletben, a vidéki otthonomhoz közeli 2 aldiban még soha nem láttam, akkor se amikor pesten épp elérhető.

Ahol még szoktam nézni:

spar (3 különböző budapesti üzlet) - egyszer volt 1 db üveggel

coop (1 vidéki és 1 budapesti) - soha nem találtam

tesco (2 vidéki és 2 budapesti) - egyszer találtam

Lidlben még soha nem láttam

Auchan nagyon kiesik, nincs a közelemben


Milyen boltban kellene próbálkoznom? Hol szokták gyakrabban forgalmazni?



2022. febr. 16. 10:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ilyen piagondom volt akkor írtam a cégnek, azok megírták a hozzám legközelebbi viszonteladójukat, azok meg hogy hová szállítanak. Pikkpakk megoldódott. Amúgy rendelhetsz is.
2022. febr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja, az lemaradt: rendelni nem tudok, a munkahelyemre tilos magánjellegű küldeményt kérni, otthonra meg nem kérhetem mert a munkahelyemen vagyok egész nap. Nem hiszem, hogy étel/ital jellegű küldeményt lehet automatába vagy postára rendelni..?
2022. febr. 16. 10:17
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom a fehér édes Martinit.:)

Szilveszter előtt rendeltem többféle italt innen, Martinit is:

[link]

Én ugyan házhoz kértem, de ők Pickpackpontra is szállítanak, ott van a fejlécen. Egyébként maximálisan elégedett vagyok a céggel.

2022. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Off: azért mekkora gerinctelen dolog már hogy nem rendelhetsz saját csomagot mikor legalább napi 8orat ott vagy azt megértem ha kikötik hogy munkaidőben nem bintogathatod vagy szórakozhatsz vele de hogy nem is kétheted oda
2022. febr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig elég "alap" cucc, szerintem nagyobb Tesco-ban nézd, vagy auchanban...


A Lidl-ben / Aldiban értelemszerűen nincs, mert ott sajátmárkás cuccokat forgalmaznak (túlnyomórészt).

2022. febr. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#3

Hú, köszi, pick pack pont szuper lenne, mindenképp megnézem!


#4

Én sem értem..


#5

Nagy tescoban néztem, az auchan 1+ óra autóútra van legközelebb, annyit nem ér, akkor inkább iszok vizet. :'D

Eddig Aldiban tudtam a legtöbbször venni..

2022. febr. 16. 11:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha valahol látsz, vegyél egy kartonnal... Elég sokáig eláll. :)))
2022. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

3-as vagyok

És ahogy láttam,náluk még olcsóbb is mint az üzletben. Több üveggel érdemes rendelni és a literes valamivel még olcsóbb literenkénti árát tekintve.

[link]

[link]

Egészségedre!:)

2022. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

#7

Az a baj, eddig 1-nél több üveggel csak Budapesten láttam, és nem tudok hazacipelni vidékre nagyobb mennyiséget egyszerre, tömegközlekedéssel. Máskülönben ezt csinálnám. :D


#8

Köszönöm!

2022. febr. 16. 12:15
 10/17 anonim ***** válasza:

[link]


Nem vásárolok én sem online.De amit itt írnak azt általában megtalálom a boltban is.

2022. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!