Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Beakarsz gyorsan és durván...

Beakarsz gyorsan és durván ku@ni de nem akarsz másnapos lenni, hogyan lehet ezt legegyszerubben kivitelezni?

Figyelt kérdés
Sokan mondjak h vizet elotte utana meg h enni kell de nekem ezek nagyon nem jonnek be, tehat amikor fullra szetvagyok esve nem jut eszembe zabalni hajnali 3-4kor mikor hazaerek

2022. márc. 22. 19:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sehogy. max ha figyel rád vki hogy igyál sok vizet az este folyamán... de ha gyorsaságra mész, akkor lényegtelen szinte...
2022. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

A 2 együtt jár.

Sajnos.

2022. márc. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
egyetertek veletek de azert van bennem egy kis remeny h lehetseges a dolog valami "titkos" komboval
2022. márc. 22. 19:44
 4/15 anonim válasza:
100%
Ez attól is függ hogy mennyire vagy hajlamos másnapos lenni. Valaki soha nem lesz az valaki meg mindig.
2022. márc. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
38%
Én azt mondanám, hogy valami minőségi vörösbort vegyél, attól én még sosem voltam rosszul és elég hamar be is tud ütni. Plusz ugye alkoholtartalomban sem annyira károsan tömény. Nyilván semmilyen alkohol nem egészséges, de a bor az egy vállalható erősség még.
2022. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokan pont a vörösbortól lesznek csúnyán másnaposak.:(
2022. márc. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6# jelen. Meg tudom erősíteni.
2022. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Íme egy tökéletes paradoxon.
2022. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában a magas minőségű vodkák elég jól működnek ilyen szempontból, mellé csak alkoholmentes italok.
2022. márc. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Kérdés kedves kérdező, hogy mit bírsz erősben? A titok nyitja egyébként az egész napos kevés ételmennyiség (azaz az üres gyomor) és a valamennyire kimerítő fizikai vagy szellemi munka. Az alkohol erősebb hatást fejt ki, amennyiben az ember teste fizikai és/vagy szellemi szintje fáradt és kimerült, ill. nemigazán evett napközben túl sokat sem. Adott esetben ilyenkor egy üveg erősebb (persze nem kannás) bor vagy 2-3 feles is kellemes részegséget tud okozni. Ami azt jelenti hogy az embert kellemes melengető bizsergés járja át, az érzékszervei eltompulnak és jobb hangulatba kerül. (Persze azért arra is kell figyelni, hogy az alkohol nincs túl jótékony hatással az üres gyomorra).


Itt a lényeg az alkohol minősége, ereje és mennyisége. Magyarul ha szar vagy gyenge piából iszol sokat, akkor biztosan másnapos leszel.


Bár én még nem próbáltam, de sokan állítják hogy a "fény" nevű ital képes ezt a "gyorsan bek@rós állapotot" elérni. Azaz vodka bele szódásszifonba, onnan pohárba kinyomva (általában málnaszörpre) és azonnal felhajtva. A szénsav és a tömény alkohol párosítása nagyon durva hatást fejt ki. (Nem véletlenül nem iszom pezsgőt, mert míg fél üveg vodka meg se karcol, addig fél üveg pezsgőtől már a világomat nem tudom.)

2022. márc. 23. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!