Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Házilag készített Martiniba...

Házilag készített Martiniba mikor kell beletenni a borkénsavat? Ezt olvastam valahol,de már nem találom ezt a receptet.

Figyelt kérdés
2022. ápr. 5. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
SOHA
2022. ápr. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2022. ápr. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem,hogy a letisztulás végett teszi bele.
2022. ápr. 5. 08:11
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Egy kis hipó is jó lenne még bele??!?!?!??!?


Miért akarsz vegyszereket tenni bele, aminek semmi keresnivalója ott?

2022. ápr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A 4-esnek köszönöm a jótanácsát,nem én találtam ki,azért tettem fel a kérdést mert nekem is furcsa volt.
2022. ápr. 5. 10:46
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%

Borkénsav nem létezik, az borkősav akart lenni, de ilyen receptet inkább ne csinálj.


A legendás "házi martini" eredetileg úgy születhetett, hogy valaki 0 tudással nekiállt "rizsbort" csinálni, aztán amikor a pancsolmánya undorító lett, akkor addig ízesítette mindenfélével, amíg szerinte a Martini Bianco-ra emlékeztetett a végeredmény. De csak szerinte.


A Martini egy vermut; ha tényleg azt akarnál csinálni, akkor könnyű száraz fehérborból indulnál ki, aminek éppen alacsony a savtartalma, véletlenül se akarnád borkősavval meglőni.

2022. ápr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legvégén, kb, mint a marhapörköltbe a vörösbort.
2022. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!