Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyiket nem kellett volna...

Melyiket nem kellett volna meginnnom? Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt elvoltam bulizni, itthon ettem 3 zsíros kenyeret, majd a buliban egy pálinkát. Ezután 2 boros kólát, majd egy vodka narancsot. A végén egy pohár sört ittam. Az est végére itthon minden visszajött. A "borra sör, meggyötör" volt a ludas?

2022. ápr. 10. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az volt a baj, hogy keverted. Próbálj meg pl csak vodka narancsot inni egész este. Túl sok fajtàt ittál, vagyis nálam ez szokott lenni a ludas.
2022. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak vodkát iszom. Vagy csak sört. Semmi bajom.

A bortól még egy pohártól is másnapos vagyok. Azt soha nem iszok. A pálinkától is fáj a fejem másnap. Igaz nem is szoktam sokat inni.

2022. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyfajta italt kellett volna inni
2022. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 after stroke válasza:
97%
Ezeréves bölcsesség: "sörre bor; mindenkor! Borra sör; meggyötör." Vagyis ha mindenképp keverni akarod az italokat, a gyengébb felől haladj a töményebbek felé.
2022. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!