Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kezdek függővé válni? Mostanáb...

Kezdek függővé válni? Mostanába elég sokszor az energitalokból nyerem az erőm, mert olyan fáradt vagyok. Hetente 1-2 nap iszok fél litereset.

Figyelt kérdés
Soknak számit?
2010. szept. 15. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt mikor 1 hétig napi 1 literen "éltem". (Bár az más kérdés hogy szerintem én függő is vagyok mivel ha meglátom már inni akarok de nagyon és sokat szenvedek mire elfelejtem...)


Egyébként átlagosan heti 1 doboz ajánlott szóval ha ebből levesszük akkor soknak számít.

2010. szept. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan,hogy naponta 2-3 doboz Red Bull-t megittam.. nagyon nehezen "szoktam le" róla,de hát rájöttem csak magamat teszem tönkre :S

16/L

2010. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak vizsgaidőszakban iszom, de akkor napi 10-12 Red Bullt.
2010. szept. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állj le ezzekel a vackokal mert minél többet iszol annál kevésbé tudsz aludni és annál több koffein kell, ördögi kör.
2010. szept. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem, ez még nem sok. én is akkor energiaitalozom, amikor tudom, hogy más úgy sem segít. fél literes adrenalint szoktam venni, az a kedvencem.

próbáld tartani ezt a mennyiséget, több ne legyen!

én vizsgaidőszakban napi 2-3 adrenalint megittam. utána ne tudd meg mennyire kivoltam...

2010. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igyatok fekete teát, sokkal jobb!

1 filter, 2,5 dl víz, 3 perc. Ha szükséges, cukorral, és forrón. Citromot ne.

2010. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is inkább a fekete teára szavazok! Végülis a teában sokkal több a koffein, mint a kávéban.

Egyik barátnőm már csak napi 1,5-2l energiaitalt iszik és cigizik. Enni alig eszik... 39 kg és már én féltem! MOndtam neki menjen orvoshoz vagy egyen legalább, ne igyon annyi energiaitalt, de nem tudok vele mit csinálni, egyszerűen nem hallgat rám...! De miért is hallatna, mikor a saját szüleire sem hallgat?!

2010. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!Rengeteg teát ittam eddig,de nem tett jót,mert kimosta az összes vitamint ásványianyagot belőlem.

Az utólsó hozzászóló barátnője nagyon nagy bajt tesz magával.A szívet teljesen megrendezi,főleg,ha még nem is eszik hozzá.Orvoshoz se ártana fordulnia.Anorexiás?Szerintem az....:((

2010. szept. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!