Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel régota jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel régota jó barátságba vagyunk mostanába én többet érzek íránta . Egyik nap kicsit ittunk és haza kisértem a lányt átőletem majd elkezdtem a nyakát csokolgatni mire ö viszonozta. Vajon ő is többet érezhet? Vagy a pia beszélt belőle?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 15:41
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Randi? Ezt csak te derítheted ki!
2011. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezt elbasztad, ha akkor viszonozta akkor tovabb kellett volna menni.

mivel nem jott ossze, ez innentol buko, ugyanis "szegyenerzete" lesz ennyitol is, csak meg benanak is fog nezni amiert lealltal. Vagy atkerulsz a milyen rendes ember nem akar kihasznalni cimkevel ellatott baratzonaba ahonnan nincs kiut.

2011. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle,hogy milyen volt az nap este,és hogy szeretné e ha megismételnétek :D
2011. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!