Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Borivók! Sörivóként kérdezem,...

Borivók! Sörivóként kérdezem, hogy valóban máshogy hat a bor tisztán, mint 2:1 arányban szódával (nagyfröccs)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 21. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
74%

HA felhigítják, akkor az alkoholtartalma kb megegyezik a sörével, azaz értelemszerüen kevésbé hat.

Viszont jó bort higítani vétek, az ízét teljesen tönkreteszik vele, fröccsnek csak az olcsó és nem igazán jó bor való, azt meg minek meginni?

2022. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

1


Szerintem meg jó borból jó fröccs lesz.A rosszból meg rossz.Így a fröccsöt sem érdemes lóhugyból csinálni.

2022. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Az 1 vagyok: nem tudom igazán fröccsöt soha nem iszom, vagy bort iszok, vagy vizet, összekeverve soha
2022. máj. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Pedig egy erős minőségi testes cabernet savignont sokkal jobban esik meginni nyáron a dögmelegben, hogyha vízzel felhígitod. Csak jó borból lehet jó fröccsöt készíteni
2022. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Háhaháh!


A Cabernet-t magában? Egyszer próbáltam, még engem is megingatott!

2022. máj. 22. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Cabernet-et akarod inni, akkor azt önmagában (nem feltétlen 30 fokos melegben a napon) szeretem, de nekem elég 1-2 pohárral, több bort nem szeretek inni soha. Még egyetlen egyszer sem volt töle bajom, meidg 50 kilós nö vagyok.
2022. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*pedig
2022. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mindentudó99 ***** válasza:
Szomjat oltani miert ne lehetne hígított borral. Fröccsel. Nem mindenki iszik sört. Egy deci bor 2 deci szóda nyáron tökéletes.
2022. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!