Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Minden dohány boltban lehet...

Minden dohány boltban lehet kapni alkoholt is? Tényleg olcsóbb mint az élelmiszer üzletekben?

Figyelt kérdés
Mivel nem dohányzom soha nem jártam dohány boltban de most már lehet fogok ha ez igaz. És sok féle sör van ott sok a választék? Van minden féle alkohol??

2022. jún. 3. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle alkohol van, és vannak olyan extrasilányak amik boltban nem. Azok olcsóbbak. De aromás vizezett etil alkoholt árulnak pálinka néven. A célcsoport a hajléktalanok. Minden más alkohol is van de ugyanolyan áron vagy drágábban
2022. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden dohányboltban. Ahová én járok, ott csak kóla és energiaital van. Meg gumicukor :)
2022. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol lehet kapni, és mondjuk olcsóbb mint ha egy sarki kisboltban vennéd. Nézz be néhányba, látni fogod. Én azért vettem ott sokszor, mert hidegebb volt a hűtő mint a mellette lévő cba-ban, árra meg azonos.
2022. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Teljesen változó, én 2 helyre járok az egyik dohányboltban pont, hogy drágább és viszonylag kevés féle sör van pl. , a másik jobban ráment az akciókra meg, hogy sok piát tart és ott jobbak az árak mint a nagyobb boltokban és nagy a kínálat is.


Legtöbben van egyébként alkohol, de nem kötelező.

2022. jún. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt dohányboltja válogatja. A tulaj dönti el, mit és mennyiért árul a dohányáru mellett.
2022. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam olyanról, hogy ne lehetne kapni alkoholt valamelyik dohányboltban, csak épp nem feltétlenül éri meg, olcsóbbak mint a kocsmában, de drágábbak mint az élelmiszerboltokban! Ráadásul az élelmiszerboltokhoz képest sokkal kisebb a választék, sőt, van olyan is, amelyikben töményekből például csak kommerszt kapsz (3 van itt nálunk a városban, a hozzánk legközelebbi sajnos ilyen, de legalább pont az élelmiszerbolt mellett van) !
2022. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!