Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A különböző üzletekben kapható...

A különböző üzletekben kapható szódabikarbónák miért annyira más minőségűek? Nem ugyanabból vannak?

Figyelt kérdés

2020. aug. 2. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Ilyet nem tapasztaltam, minden szódabikarbóna egyforma, csak a csomagolása más.
2020. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én tapasztaltam. Egyáltalán nem egyformák. Van, amelyik selymes por, mások pedig szinte durva szemcsések. Elég nagy különbség.
2020. aug. 2. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Attól még ugyanaz az anyag. Ha belegondolsz, konyhasóból is lehet kapni különböző szemcseméretet. Répacukorból is van kristály, por, kocka. Kémiai szempontból ugyanaz, csak más a formája.


Persze ha neked egy bizonyos állagra van szükséged, akkor bosszantó lehet, hogy nincs feltüntetve, melyik milyen.

2020. aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A só az egészen más téma, ahogyan a kristálycukor is...


Nekem fontos a szódabikarbóna állaga, ezért vettem észre a különbségeket.

Az oldhatóságuk sem egyforma. Ez is szempont számomra.

2020. aug. 2. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Akkor nagyon mást nem tudsz csinálni, minthogy kitapasztalod, melyik gyártó termékének az állaga a megfelelő számodra, és olyat veszel.
2020. aug. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Csak az a baj, hogy az már nem kapható.
2020. aug. 2. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!