Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Többször berúgtam már de...

Többször berúgtam már de mostanában mindig hánynom kell kevés alkoholtól is. Mit csin? 18/L

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne igyál.
2010. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Ja, egyetértek. Mellesleg miért kell odaírnod, hogy lány vagy és 18 éves??? Azért, hogy megbotránkozzon mindenki, hogy lány létedre úgy iszol, mint a kefekötő??? Gratulálok!!!

23/L (mert ez menő.)

2010. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
48%
gyere át hozzám,iszunk együtt és együtt hányunk,engem nem zavarna :D:D 20/F
2010. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
pihend ki magad,lehet túl sok volt a szervezetednek a piálásod,és most pihenni akar.
2010. szept. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes válaszokat a 23 éves csajnak meg elmondanám h krvára nem ittam sokat és ne itélj el anélkül h ismernél -.-
2010. szept. 19. 21:21
 6/11 Phoney ***** válasza:

Több megoldás létezik, nem tudjuk, miért hánysz pontosan. (Talán ha leírnád, mit ittál eddig, milyen minőségben, és mennyit.)


- igyál jobb minőséget, ha megoldható

- igyál gyengébb italt, amin nem érzed a szeszt

- szokj rá, hogy eszel közben

- szokj rá, hogy vizet iszol közben


Továbbá, valószínűleg kevesebbet is kell innod, ha nem akarsz pár alkalom után a fentiek mellett IS hányni.

2010. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Megmérgezted a szervezetedet az alkohollal.

Így próbál védekezni - gondolkodj el rajta (ha még tudsz)!

2010. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egyél hozzá kenyeret vagy kalácsot vagy valamit ami felszívja az alkoholt.

Ami tényleg hat:

-Azt hallottam h a Propolisz jó hányingerre.

Ezért utánanéztem és JA. Azóta mielőtt iszok mindig beküldök 20 cseppet és egyáltalán nincs hányingerem.

Magába nm fini, én kockacukorral v. mézzel eszem.

+Nagyon sok mindenre hasznos érdemes utánanézni.

[link]

2010. szept. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi :D kedves nem értelmes válaszadó nem érted h rohattul nem ittam mge semmit csak egy macifröccsöt?
2010. szept. 21. 22:09
 10/11 anonim válasza:

Tenyleg ne igyal. Mondjuk legalabb ket hetig.

Vagy az is lehet, hogy terhes vagy (bocs, nem birtam kihagyni).

Ez lenne a legjobb. Da ha ragaszkodsz hozza, van egy Nux Vomica nevu homeopatias gyogyszer (mondjon ki amit akar, mukodik. Ez az egy biztosan), kb 600 forint, semmit nem hanysz, meg ha elfogyasztod a halalos adag ketszereset, akkor sem. Epp ezert nem lenne jo, ha kiprobalnad. Tied a dontes, inkabb tarts szunetet.

2010. szept. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!