Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Antibiotikum után mikortól...

Kityo kérdése:

Antibiotikum után mikortól lehet alkoholt fogyasztani?

Figyelt kérdés
Tegnap délután 2 óra körül bevettem egy antibiotikumot, nem kúraszerűen csak az első szemet(Levnibiot 500mg) ez volt kb 17 órája es ma reggel 10kor innék, akkor lesz 20 órája hogy bevettem a gyógyszert. La fiestat innék (rosé ha számít az valamit)

2022. jún. 13. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Reggel 10-kor iszol? Van baj...
2022. jún. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene inni antibiotikum szedése mellett. Amúgy betegen sem érdemes alkoholos italt fogyasztani. Gyengíti az immunrendszert. Szinte "feloldja" a szervezetet a rendszeresen fogyasztott alkohol.

De lehet, hogy nem számít, ha ennyire hiányzik a reggeli La Fiesta. Nincs más tanács.

2022. jún. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

Alkohol lebontja az antibiát... Tehát feleslegesen szeded. Azaz hatástalan lesz.

Probiotikumot szedjél mellette inkább.

2022. jún. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%
Szerintem nem érdemes keverni pár napig.
2022. jún. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!