Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van egy nagyon értékes pezsgőr...

Kerecsen31 kérdése:

Van egy nagyon értékes pezsgőritkaság a birtokomban. Egy gyűjtő érdeklődik iránta. Milyen fórumok vannak, ahol meg tudnám érdeklődni a pezsgő reális és valós eszmei árát? Nehezen válok meg tőle, nem szeretném, ha még át is verne.

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 13:48
 1/8 komasa ***** válasza:
Nézz utána vaterán, teszveszen.... Ott minden van és nagyjából megtudhatod mennyit ér.
2010. szept. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt az utat már végigjártam. Egy igazán ritka és korlátozott számban legyártott pezsgőről van szó, amit eddig egyetlen bormúzeumban találtam meg és ott is csak 0,2 literes kiszerelésben. Sajnos a tulajt hiába kérdeztem, nem akart árat mondani. Több helyen nem találtam ebből a pezsgőből. Így nincs is értelme a többi pezsgőből megítélni az árát, mivel a bormúzeum tulaja annyit azért elárult, hogy igen ritka ez a pezsgő és ő nem is tudna most beszerezni sem belőle. Ezért nem mindegy mennyi, mert, ha ilyen ritka, azért az emel az áron...Szerintem. De nem találtam eddig senkit aki mondana rá egy -tól-ig árat. Anélkül meg dunsztom nincs. Egy több százezres ritkaságot nem akarok 30 000-ért eladni...
2010. szept. 22. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:
eBay-en is nézelődtél?
2010. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:
Egyébként beszélsz valamilyen nyelvet? Mert angol nyelvű fórumot pl aránylag könnyű lenne ehhez találni.
2010. szept. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáltam googlezni, és találtam egy nevet:

Quirin Károly pezsgőszakértő.


[link]

Itt elérhetőség is van, cím, telefonszám, email.


Email: pezsgorend KUKAC torley PONT hu


Kissé torzítva írtam az emailt a spammerek kiszűrése miatt.

Szerintem ő tudna tanácsot adni.

2010. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megpróbálom, ez egy jó ötlet...

2010. szept. 28. 13:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen pezsgő ez? Készíts róla képet is.
2010. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szia!


Ez egy ma már nagyon ritka Mathias rex hosszúhegyi félszáraz pezsgő, 075 literes kiszerelésben, a hozzá tartozó két díszpohárral.



Képet nem tudom hogy lehet mellékelni.

2010. okt. 5. 06:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!