Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik sört vegyem a boltiak...

Melyik sört vegyem a boltiak közül?

Figyelt kérdés

Nem sokára lemennék a Sparba vásárolni, de tanácstalan vagyok sörökkel kapcsolatban, hogy melyik ami valójában jó (nem sokszor iszom alkoholos italokat, de nyáron a sör jól tud esni).

Azt tudom, hogy pl a Kőbányai népszerű ha csak be akarsz rúgni, de ezúttal olyat keresek aminek van élvezeti értéke, persze lehetőleg ne is legyen túl drága.

Néztem korábbi kérdéseket de egyrészt nagyon régiek, másrészt mindenhol mást írnak. 20F



2022. júl. 12. 19:07
1 2
 11/11 Bferike ***** válasza:
85%

Egyszer a szomszédom, amikor a csíki sör körüli purparlé volt, akkor összehívta a baráti társaságot, és vakteszteltünk világos söröket.

Képzeljétek, semmiféle értelmezhető sorrend nem alakult ki! Ahány ember, annyi féle vélemény, és sorrend volt.

Mekem lett igazam, hogy az azonos típusú sörök között nincs olyan nagy különbség, hogy az átlag fogyasztó észrevegye.

Viszont érdenes kipróbálni más fajtákat.

2022. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!