Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik sört vegyem a boltiak...

Melyik sört vegyem a boltiak közül?

Figyelt kérdés

Nem sokára lemennék a Sparba vásárolni, de tanácstalan vagyok sörökkel kapcsolatban, hogy melyik ami valójában jó (nem sokszor iszom alkoholos italokat, de nyáron a sör jól tud esni).

Azt tudom, hogy pl a Kőbányai népszerű ha csak be akarsz rúgni, de ezúttal olyat keresek aminek van élvezeti értéke, persze lehetőleg ne is legyen túl drága.

Néztem korábbi kérdéseket de egyrészt nagyon régiek, másrészt mindenhol mást írnak. 20F



2022. júl. 12. 19:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Ízlés kérdése.
2022. júl. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez ízlés kérdése... ha nem tudod mit vegyél, akkor tarts egy kóstolót, vegyél több különbözőt, tapasztald meg, hogy neked mi az ízlésed.
2022. júl. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés dolga.Viszonylag elfogadható áron kettőt javasolnék,aminek van némi élvezeti értéke is szerintem.Ha kesernyésebb sörre vágyik valaki, akkor a Pilsner Urquellt.Ha édeskésre,akkor az Edelweisst.
2022. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Staroptamen vagy Szent Andrási (ebből elég széles a választék)
2022. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hú, hát a Spar pont egy olyan bolt, ahol ha nem is kapható mindegyik, de nagyon széles választék van sörökből, a legolcsóbb alsópolcosoktól a ritkább fajta kézművesekig!

Élvezeti érték - kinek mi. Nekem például legyen egy sör ízre is finom, igazi komló (is) legyen benne (ne csak kivonat), és a spiccesség jegyében legalább 5% alkoholtartalom.

Tisztázd magadban először is, hogy konkrétan miket vársz egy sörtől, utána már lehet szűkíteni!

2022. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A ne legyen túl drága eléggé relatív. Konkrét összeget vagy valami -tól-ig-ot írj.
2022. júl. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kedvencem a Gösser, szerintem ez nem is olyan édes de nem is túl keserű illetve nem Guinness áron van.


A másik amit tudok ajánlani az a Dreher ez már kesernyésebb, és ezt sem mérik szerintem arany áron.

2022. júl. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Itt ajánlják a Drehert. Ezért írja mindenki ízlés kérdése. Mert pl én nem kimondottan szeretem a Drehert. Nem is mindíg ár kérdése. Úgy ertem mert drága még nem biztos hogy ízlik is. 150 forintért vettem akciós sört a Lidlbe. Kimondottan ízlik. Az édeskés söröket ki nem állhatom lehet hogy más meg azt szereti.
2022. júl. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ízlés kérdése. De ha ötleted nincs mit igyál kóstol újakat amiket nem ittál. Én a Berg Königet is ajánlom.
2022. júl. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok. Ez valóban ízlés dolga, nekem például az alap Dreher Goldból az üveges nagyon ízlik, dobozosból viszont eléggé határeset, Dreherből nekem az abszolút kedvenceim az IPA és a Bitter Lager. Illetve a Gössert is szeretem. Rajtuk kívül pedig még amiket szeretek, Sparban kapható, és csakis ajánlani tudok:


Borsodi Mester

Soproni 1895

Beck’s

Zipfer

Stella Artois

Carlsberg

Peroni

Asahi

Leffe

DAB

Csíki/Székely Sör

Konrad

Svijany

Desperados - tequila ízű sör

Captain Jack - rum ízű sör


A kézművesek természetesen már eléggé drágák, de azért abból 2 kedvencem:


Szent András Magyar Vándor

HEDON Charlie Firpo

2022. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!