Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet egy pohár italtól...

Hogyan lehet egy pohár italtól nagyon berúgni?

Figyelt kérdés

Egy dagadt ember mondta hogy ivott egyszer egy olyat amitől egy pohártól majdnem elájult

Ez hogyan lehet?


2022. júl. 26. 23:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem bírja.

Nagy pohár volt.

Meleg volt.

Nem evett.

Abszint, portói, valami 80 fokos kerítésszaggató stb. volt.

2022. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
A pohár méretétől és tartalmától függ.
2022. júl. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha dagadt ember volt, akkor lehet, hogy az egy "pohár" az volt vagy 4 liter :D
2022. júl. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Úgy,hogy nem bírja,nincsen hozzászokva.Régen velem is volt olyan,hogy megittam 3-4 feles paprika pálinkát és beütött kajakra.
2022. júl. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
84%
Éhgyomorra ha issza az ember és erős, akkor bajt okozhat.
2022. júl. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem pl elég lenne egy féldeci is, mert nem szoktam alkoholt inni. Ez akkor is így hatna rám, ha egy nagy pohár kólába öntik
2022. júl. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Phoney ***** válasza:
24%

Az ilyen meglepit nem igazán az italfajta teszi, hanem ritka kimerült idegállapot. Én is ismerek pár (alkoholfogyasztó) embert, aki életében egyszer kikészült egyetlen pohár italtól, amit amúgy is szoktak inni. Volt, aki egy korsó sörtől, volt, aki egy féldeci körtétől. (És nem tettek az italukba semmit.)


Az mondjuk igaz, hogy ha valami nagyon újszerűt iszol, amiről még nem tanulta meg az agyad, hogy az erős ital, és nem kezd már az ízétől automatikusan enzimet termelni a májban, akkor jobban megüthet (az alkoholtartalmához képest), mint az, amit már ismersz, de önmagában ettől max. az fog berúgni 1 normál adag után, aki amúgy nem iszik.

2022. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Phoney ***** válasza:
78%
Már bocs, de nincs az a hülye, aki megiszik egy NAGY pohár 60-80-as szeszt, és azt hiszi, az "csak egy pohár ital" volt... ha szokott inni, akkor azért nem, ha nem szokott, akkor meg eleve nem bírja meginni.
2022. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
egész nap nem eszel semmit és 40 fokban a tűző napon iszod meg
2022. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
65%

Mindenkinek más a szervezete.

Meg nem mindegy evett-e előtte, ha igen mit, hozzá van-e szokva, milyen a szervezete pillanatnyi állapota, stb.

Én pl három feles után szédülök, faterom (ukrán) meg megiszik fél liter vodkát, leöblíti másfél liter borral és csak a röhögő fázisnál tart.

Amikor grillezés van kb 3-4 ember rúg be mellette csont részegre egymás után, ő meg még mindig nem részeg.

2022. júl. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!