Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért csinálják egyes emberek...

Miért csinálják egyes emberek azt, hogy öntudatlanra isszák magukat, lényegében a sárga földig azzal a különbséggel, hogy nem szoknak rá, nem vesztik el a kontrollt, soha nem mennének be a munkahelyre részegen például?

Figyelt kérdés
2022. júl. 27. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Tessék?
2022. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Miért csinálják egyes emberek azt, hogy öntudatlanra isszák magukat? Lényegében a sárga földig.Csak azzal a különbséggel, hogy más alkoholistákhoz hasonlóan ők nem szoknak rá végzetesen.Nem vesztik el a kontrollt.Soha nem mennének be a munkahelyre részegen például...

-------------------------------------------------------------------------

Valami ilyesmit akartál kérdezni?

2022. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt számomra is fura, én a néha otthon mértékkel borozgató vagyok.


De nem egy szülinapi bulin, vagy cèges rendezvényen láttam már mattrészegen olyan embereket, akik nagyon ritkán isznak.

Gondolom az van a dologban, hogy most végre kicsit kiengedik a gőzt, de mivel nem nagyon ismerik a saját korlátaikat, ezen gyakran túllőnek.

Meg ugye tudjuk, hogy a kínálós felesek nem rögtön jelentkeznek, hanem két lépéssel mindig késnek. És az ilyen helyeken mivel van sokféle pia is, hajlamosak mindent mindennel keverni.

2022. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20%
Vannak akik a depressziót és a stresszt hagyományos úton gyógyítják.
2022. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Néha szeretem csak úgy szétcsapni magam. Másnap természetesen utálom azt aki vagyok és azt is amit csináltam, de kell egy restart. Sokkal jobban tudok értékelni dolgokat a regeneráció után és sokkal jobban tűröm a stresszt is. Ennyi a titok, egyfajta "jutalom" magadnak, mert álltad a sarat abban a rengeteg sz*r helyzetben amit az élet eléd rakott.


Természetesen nem teszem ezt minden héten, és leginkább ahhoz az érzéshez tudnám hasonlítani, amikor nem edzel sokáig, majd hirtelen kikészíted a tested egy full-body nappal. Mindenhol halálos izomlázat érzel magadban második és harmadik nap, de ugyanakkor új ember is vagy, új lehetőségek nyílnak előtted.

2022. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mert néha jó ellazulni. Ennyi. Nincs különösebb magyarázata.
2022. aug. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!