Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » (aki mindkettőt próbálta)...

(aki mindkettőt próbálta) Miben különbözik a sárga cimkés jim beam rye íze a choice-tól?

Figyelt kérdés

Előbbit ittam,utóbbi állítólag ugyanolyan ízű,aki mindkettőt kóstolta,ez témyleg így van?

Árban is egyenlőek pontosan.


2017. aug. 10. 21:37
 1/3 Phoney ***** válasza:
100%

Nem egyforma, mivel eleve két különböző whiskyfajta. A JB Rye egy rozswhisky, ami ez esetben pl. azzal jár, hogy valamivel lágyabb és fűszeresebb a JB bourbönöknél (még a Choice-nál is).


Egyeseknek biztosan ugyanolyan ízű, de egyesek a whiskyt és a rumot sem tudják megkülönböztetni. A JB bourbon és rye ugyanazokból a gabonákból készül (árpamaláta, rozs, kukorica), de más arányokban használják őket.

2017. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értekel,én meg tudom,nem szakértő vagyok,de van hozzá szám,lehet az információ adó úr nem megbízható e-téren:)Egyébként újabban nem igazán látom a choicet meg a sárga rye jim-et,hanem at új zöld cimkés rye-t látom folyamatosan,ez mi miatt van?
2017. aug. 11. 19:51
 3/3 Phoney ***** válasza:
100%
Dizájnváltás. Úgy látszik, most minden Jim Beam ugyanazt a kockásabb üveget kapja, amit a fehér. Hogy a whiskyk is változnak-e, mint a fehérnél, passz.
2017. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!