Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen amerikai söröket lehet...

Milyen amerikai söröket lehet kapni?

Figyelt kérdés
Sajnos az európai söröket nem bírom meginni olyan rosszak. Helyileg Hajdú-Bihar megyében élek, itt Milleren kívül lehet még kapni valamilyet? Coors vagy Bud Light? Budweisert találtam, de utólag kiderült, hogy az valamilyen Cseh import borzalom. Pabst Blue Ribbont lehetett kapni tavaly a Pennyben, de már azt sem találok. 😔

2022. aug. 8. 20:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Az amerikai sörök híresen gyengék, hígak és ízetlenek, ezt elsősorban tisztázzuk hogy ha jobban ízlik az amcsi Bud Light mint a cseh Budweiser akkor te valószínűleg nem szereted a sört :D

Nade nem ítélkezni vagyunk itt hanem segíteni: Lidlben van Duff, Aldiban amerikai hetek alatt szintén.

2022. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 grafno ***** válasza:
76%
Haha. Hulyeseget beszélsz.
2022. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Amerikait sajnos nem tudom..De ha nem szereted a sör ízét, de sört akarsz inni,akkor ajánlom neked a Pennyben kapható Aranykorsó 3%-os változatát:

[link]

Vagy kicsit drágábban a Heinenkent.Ezek annyira semleges ízű italok,hogy nagy eséllyel az is meg tudja inni őket aki nem szereti a sört.

2022. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Duff a Lidl sajátmárkás söre, azt hiszem Németországban főzik, emiatt nem mertem venni belőle, de most, hogy írtad lehet megkóstolok egyet. Egy vállalhatót vettem egyszer a Lidlben: Mount Eagle American Style Lager, ezt fagypont közelébe hűtve meg lehetett inni, bár nem volt az igazi. Aldi sajnos pont nincs a városban ahol élek, csak Tesco, Spar, Lidl, Penny Market, valamint kisebb üzletek: Coop, Privát Max, Reál.


Utolsó: Amikor nem találok Millert akkor néha Heinekent szoktam venni, de az sem szeretem igazán. Aranykorsóval megkínált az ismerősöm, nem ízlett. Már sok Dán, Német, Cseh, Román és Magyar sört kóstoltam és egyre sem tudtam azt mondani, hogy finom volt, jól esett. Talán valamilyen eltérés lehet a sörfőzési technológiában.

2022. aug. 8. 22:24
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

4


Az Aranykorsónál figyelni kell arra,hogy a képen látható 3%-os változat legyen.Abban szerintem nem nagyon van ami nem tud ízleni.Mert alig van valami íze.Aki a szódavizet meg tudja inni annak az sem jelenthet gondot.

2022. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én úgy emlékszek mintha kékkel (4% abv) kínáltak volna, akkor majd megkóstolok egy zöldet, köszönöm!
2022. aug. 8. 22:43
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy Drehert próbálj már ki, annál semlegesebb ízű nagyüzemi lager már nem sör.
2022. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

7


A kérdező megemlítette már,hogy a Heinekent sem szereti különösebben.A Drehernek meg azért annál több íze van.

2022. aug. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Dreher Gold? Annak parfüm szaga volt. Először azt hittem képzelődöm, de rajtam kívül mások is érezték. 😁 Végül kiöntöttük.
2022. aug. 9. 10:52
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Rendesen elmosogatod te azt a kóstolópoharar?
2022. aug. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!