Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Győrben, az egyetemnél az...

Győrben, az egyetemnél az Üveges nevű bárban, a Radír nevezetű rövid ital, pontosan mit takar?

Figyelt kérdés
Sziasztok ez a kérdés elsősorban azokhoz a Győriekhez szólna, akik gyakran mennek bulizni és járnak az egyetemnél lévő Üveges bárba.Aki ismeri a "Radír" nevezetű rövid italt meg tudná pontosan mondani, mi is van benne? Milyen piákat tartalmaz, milyen arányban? Próbáltam neten rákeresni, de sehol nem találtam róla semmit. A válaszokat előre is köszönöm!

2022. okt. 9. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlít ehhez?


[link]

2022. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg a pultost?
2022. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

13:47: Nem, maga az ital sötétkék színű. De azért köszi!


15:38: Buli napokon mindig rengetegen vannak, az ember örül ha sorra kerül és meghallják a rendelését, így eddig nem próbálkoztam vele, napközben meg elfelejtem. De majd ha arra járok legközelebb rákérdezek.


Köszönöm mindkettőtöknek a válaszát! További szép estét!

2022. okt. 9. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kék színű ital nem sok van, a Curacao likőr lehet az egyik összetevő, annak van szép kék színe

(sokat ne igyál belőle, mert zöldet lehet hányni tőle)


Remélhetőleg lesz, aki tudja pontosan mit is tartalmaz a koktél, de a kék szín miatt szerintem Curacao az egyik.


[link]

2022. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Lehetséges. Kicsit ilyen édeskés íze van, nehéz behatárolni, pontosan milyen. Ha jól tudom van benne abszint, meg rum, de nem 100%.


Mindenesetre köszönöm neked is!

2022. okt. 9. 19:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Anno mi a Curacao likőrt ittuk tisztán is, az itthoni kínálatban többnyire a borokhoz hasonló az alkoholtartalma.

Trópusi gyümölcslikőr, amit gyártanak különböző színekben, náluk a legelterjedtebb a kék, de van zöld, piros verzió is.

Édes, de nehezen behatárolható az ízvilága, az édes mellett van egy kis fanyarság is benne, ami viszont nem keserű íz, inkább csak érdekessé teszi.

Különleges, de nem az az ital, mi mellett éveken keresztül kitartanak. a fiataloknál népszerű, de a fogyasztói folyamatosan cserélődnek.

2022. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!