Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem bírom a pálinkát?

Miért nem bírom a pálinkát?

Figyelt kérdés
Szeretem a pálinkát, tudom mi a jó, mi a rossz, sokan főznek is a társaságomban vagy a családban. Minden rövid simán csúszik, üt is eléggé, de egyiktől sem hányok vagy leszek nagyon rosszul másnap. Egyedül a pálinkától. Ha nem kell inni nem is iszom, viszont ha kínálják vagy csak az van elfogadom, és ha ez egy péntek este amikor más is lecsúszik, mindent kihányok, durva másnapom lesz. Mitől lehet?

2021. aug. 7. 21:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg mégiscsak rossz az a pálinka ami kijön.
2021. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán ne igyál össze mindent, és nem fogod kihányni, vagy igyál össze mindent, és majd megedződsz.
2021. aug. 8. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is össze-vissza iszok mindenfélét, és egyedül a pálinka az aminek mindig rossz vége lesz. Ha abból fogyasztok legalább egy kicsit is akkor szétcsúszok teljesen:D

Mondjuk nekem inkább a beszédkészségem és a mozgáskoordinációm károsodik nagyban ilyenkor.

2021. dec. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ugyanez a tapasztalat. Egy feles egy sörözésnél és egy kis idő múlva már nem bírom. Ha másról van szó, legtöbbször tequilat iszok, semmi rossz nem történik. Ha mindennap iszok egy felest lehet, hogy megedződök eléggé?
2021. dec. 6. 01:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha alkoholista vagy, akkor jobb lesz. Bár sok alkoholista összehányja magát, de törekedj arra, hogy igényes alkoholista legyél.
2021. dec. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Eddig egyszer hánytam 3 feles 62 es Tátra, 1 feles pálinka, bor
2021. dec. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!