Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire ütős alkohol az...

Mennyire ütős alkohol az Eristoff?

Figyelt kérdés

Sokan mondták, hogy többet rá se mernek nézni, annyira "kiütötte őket".

Ez érdekes, én ittam 6 pohárral, de rajtam meg se látszott, sőt másnap sem volt semmi bajom.


2008. jan. 3. 12:21
 1/4 anonim válasza:
82%
Szia. Én nem nagyon értek az italokhoz, csak annyit tudok erről az italról, hogy ez egyfajta Vodka. Nem olyan erős, mert csak 37,5 % -os. Vannak ettől keményebb vodkafajták is. Gondolom azok a valakik keverték és még ittak melléje valamit, azért lehetett nekik ütős.
2008. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
79%
INKÁBB UGY MONDANÁM CSALOKA ATTOL FÜGG MIT ESZEL ELÖTTE EZ OLYAN ITAL AMI NEM HAT AZZONAL HANEM KÉSÖBB FEJTI KI HATÁSÁT DE AKKOR NAGYOT ÜT AZÉRT CSALOK MERT SOKAT IHATSZ BELÖLE ÉS NEM ÉRZED AKKOR MINDJÁRT DE HA ÖSSZE ÉRIK AZ EGÉSZ AKKOR NAGYOT ÜT.
2008. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Minden italozás hatását az előtte megevett étel milyensége,és a piálás alatti kedved befolyásolja.A zsíros ételek lassítják az alkohol hatását.A másnaposság akkor szörnyű,ha kevered az italokat.Ha,csak jó minőségű vodkát iszol(mint az Eristoff),és nem kevered mással,és nem 6 vödörnyit fogyasztasz belőle akkor nem leszel másnapos.Lehet,hogy legközelebb 2 pohártól is felettébb jól érzed majd magad.Tehát az alkohol hatását nagyon sok minden befolyásolhatja.Remélem segítettem!
2008. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem szólóval, és persze hozzátenném, hogy azért ne éhgyomorra piáld. Az sosem jó. Én tegnap három nagyot ittam és csak jobban lettem tőle, annyira, hogy iszonyat hangosan, röhögve, full hamisan a barátaimmal "énekeltem" el a Himnuszt éjfélkor. =)
2011. jan. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!