Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Borsodi világos és Borsodi...

A Borsodi világos és Borsodi Mester között mi a különbség?

Figyelt kérdés
Ízre teljesen azonos, de a mester némileg drágább.

2022. okt. 22. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Mester nagyobbat üt!
2022. okt. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
A Mester kevésbé fos, de az is ihatatlan.
2022. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem teljesen egyforma az ízük, a világos kicsit édeskésebb, azon kívül gyengébb is! Az alkoholtartalom is az egyik olyan tényező, ami szintén befolyásolja egy sör árát, és az erősebb nyilván drágább!

Ihatatlan... attól függ, kinek, nem egyforma az ízlésünk, nekem például az egyik kedvenc söröm a Borsodi Mester, leggyakrabban azt veszek!

2022. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A sima 4,5%, a mester 5%os,

A sima egy féle komló a mester pedig: Németh András sörfőzőmesterünk ajánlásával, Kétféle maláta, Kétféle komló

2022. okt. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A sima Borsodi világos egy víz izű kommersz sör


A Borsodi mester kimondottan jó, pilseni tipusú keserű jó sör


A sima borsodit nem iszom mert nagyon gyenge, a borsodi mestert meg kimondottan szeretem.


Amugy az ilyen kérdéseket olyan embereknek érdemes feltenned akik sokat isznak, igy tudják mit beszélnek.

Sok olyan ember is szokott ilyen kérédésekre reagálni akik nem is ittak még sört...


Én eléggé gyakorló piás vagyok ugy hogy nekem hihetsz:D

2022. okt. 23. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MolotovPunk ***** válasza:
90%
A Borsodi mester iható sör, de az sem nagy szám. A sima viszont víz ízű. Egyébként magyar sörök között szerintem a Dreher Gold jobb a mestertől is.
2022. okt. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, Dreher Goldból az üveges nagyon jó, dobozosból viszont szerintem rosszabb a Mesternél ! Amúgy magyar sörökből nekem a kedvenceim:


Borsodi Mester

Dreher IPA

Dreher Bitter Lager

Soproni 1895


#3-as voltam.

2022. okt. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Borsodi Mester jobb sör mint a Dreher


A Drehert elrontották nagyon, akartak egy édeskés de karateres sört csínálni, de egy édeskés-savanykás sör lett belőle


A Borsodi Mester ezzel szemben kimondottan jó karakteres izű pilseni tipusu jól iható sör lett

ár/ érték arányban az egyik legjobb sör (szerintem)

2022. okt. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

viszont a dreher ipa szerintem is finom


de a gold az nem

2022. okt. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MolotovPunk ***** válasza:
Kinek mi, de nálam a Borsodi az régebben sem tartozott a jó sörök közé.
2022. okt. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!