Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány óra múlva ihatok ha...

Hány óra múlva ihatok ha bevettem egy fájdalom csillapítót?

Figyelt kérdés
Rá van írva hogy alkohollal mérgező reakcióba lép, de lebomlási idő nincs feltüntetve.
2022. nov. 1. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha most vetted be, akkor a helyedben ma már nem innék.
2022. nov. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
a legjobb alkohollal bevenni
2022. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
EGY NAPOT nem bírsz ki alkohol nélkül? Ma ne igyál, csak túl fogod élni!
2022. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Én mindig ittam pl gyulladáscsökkentőre igaz 2-3 óra elteltével! 7 napig szednem kelet reggel, délbe, este...Akkor mikor ittam volna? :D De csak egy sört pl egy nap.. Gondolom más lett volna mikor ful részegségre beszedek több tablettát...Az már bajos lett volna...
2022. nov. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Látszik, hogy az alkoholisták országában él itt a legtöbb ember!
2022. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem orvost jöttem játszani, vagy személyi asszisztens, úgyhogy a kérdésre válaszolok. Általában 6-8 óra után már nem okoz problémát ha alkoholt iszol, ezt az időintervallumot is szokták megadni, egy újabb adag gyógyszer bevételére, ha esetleg az első kevés lenne. Ez benne van mindig az adott gyógyszer leírásában is.
2022. nov. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!