Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kinek milyen és mennyi alkohol...

Kinek milyen és mennyi alkohol kell egy berugáshoz?

Figyelt kérdés

Gondolok ilyenre hogy pl 5 deci vodka vagy ilyesmi kort és nemet is kérek! Ja és olyan berúgásra gondolok amikor még úgy kb magánál van meg még tud menni csak nem egyenesen:D

Nekem jagerből kb 5 deci!

Keverve pedig kb 1 feles jager majd pálinkás fanta majd egy feles vodka majd egy üveg sör majd még egy feles pálesz meg egy üveg sör meg még egy feles pálesz és még egy sör na és még erre valami más tömény:D Ja és mindezt kb 4 óra alatt


2010. szept. 28. 21:01
1 2 3
 1/22 orsybaba88 ***** válasza:
59%
változó, van h pár üveg sörtől is berúgok. Ált kb 2,5-3 deci töményet bírok, ha ugyanaz a fajt, és nem keverem (jager, fütyülős, vodka, whiskey) de előtte vagy közben sört is szoktam kortyolni:) ja a bort utálom.
2010. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 orsybaba88 ***** válasza:
59%
ja, és 158 magas, 55 kilós lány vok, ez számít sz.tem
2010. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
73%

változó nálam is. néha pár sörtől érzem a hatást, néha csak 2 liter kannásbortól. (ha nem több). szóval változó.

20/F

2010. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
44%

bortól sosem birok berugni normálisan akármennyit megitathatnak velem,sörből 2liter után kerülök olyan állapotba amilyet írtál a kérdésben,töményből pedig 4-5 deci pálinka és már nagyon jól vagyok :D


16 éves fiú vagyok,190 cm,80 kg körül

2010. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Sörből nekem csak simán kb 5-10 liter kell
2010. szept. 28. 22:00
 6/22 Phoney ***** válasza:
64%

Be tudok rúgni 1-2 sörtől, főleg, ha egyedül iszom.


Vodkából viszont kell vagy 5-6 legalább.


Mondta is kirkoromban é'csanyám, hogy engem a földönkívüliek hozhattak, bár nem emmiatt.


A svájci abszint viszont gyilkos, mert ha bármivel keverem, akkor aztán tényleg síkrészeg leszek.

2010. szept. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Phoney ***** válasza:
64%

Jabocsánat F/26/60kg.


Amúgy mindig elolvasom az apróbetűt, csak most nem:)

2010. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Palinkabol ugy kb. 3 decit birok, a 6.feles utan meg nem ittam tobbet, pont az, ami kellemes, de nem reszeg allapot.

Borbol egy uveg, vagy ketto. Ez fugg az idotartamtol es, hogy eszek e kozben valamit.

Sorbol altalaban megiszok 3 barnat es alszok(: nem tudok tole berugni, mert hamarabb alszom el, minthogy tovabb igyak.


Kannasbor?! Te jo eg, neked aztan van gyomrod! En egyszer probaltam, de ket napig fajt a gyomrom tole(:


19/L (166cm/55kg)

2010. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Egy doboz/üveg sör is elég, és már kicsit szédelgek, furcsán megyek, és összevissza beszélek. Ami ennél több, ott már kezdődnek a durvább folyamatok(érzelmi kitörések, és hányás). :D

17L

2010. szept. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
:D vicces lány lehetsz
2010. szept. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!