Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudnék pálinkás üveget...

Metatron69 kérdése:

Hol tudnék pálinkás üveget venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék adni egy üveg pálinkát, és az üvegre szeretnék gravíroztatni is valamit és ehhez szeretnék venni egy sima pálinkás üveget! Vagy ha tudtok olyan helyet ahol üveget is tudok venni és a gravírozás is megoldható az még jobb lenne!
2010. szept. 29. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
bemész a legközelebbi kocsmába és elkéred az üres üvegeket, amik úgyis a kukában végzik, majd lemosod róla a címkét.Ingyen van...
2010. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az esküvőnkre ágyas pálinkát készítettem. Az Ikea-ban vettem hozzá csattos üveget. Azt hiszem 0.7l-es, de az is lehet, hogy 1 l-es.

Nagyon szép, mutatós )szerintem)

A gravirozásban nem tudok segíteni, de aa plázákban vannak ilyen üzletek...talán ott sikerrel jársz!


Szép estét! Szilvi

2010. szept. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!