Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet valami bajom ha lejárt...

Lehet valami bajom ha lejárt sört iszok?

Figyelt kérdés
Azon kívül hogy fosok mint az állat, de ebből 50Ft-ért adnak 1 üveggel. Szóval a lejárt sör okozhat valami problémát? Az íze nem olyan vészes.

2022. nov. 16. 11:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenésen kívül más bajod nemigen lehet, és lehet, hogy az is attól van inkább, hogy ekkora mennyiségű folyadékot nem bír felszívni a szervezeted, inkább kiereszti ahol tudja. De legalább kipucolja a beleidet.
2022. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem. 11 nagyon köszönöm a megnyugtató választ. Amúgy szerintem nen olyan rosz ez. Reggel kicsit rosszalkodik a hasam, de sokat eszek rá -és akkor jobb lesz. Köszönöm tényeg. Én se találtam a neten semmi olyat a lejárt sörről ami gázos lehet ;)
2022. nov. 16. 16:34
 13/14 anonim ***** válasza:
84%

Szóval te azon az áron is iszol sört hogy szétfosod az agyad, csak mert az olcsóbb és így tudsz inni, ha romlottan is.

Na kérem ez a szótári definíciója az alkoholizmusnak. Keressél szakembert sürgősen, azt javaslom.

2022. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
23%

Mikor járt le? Ittam már sokszor nem lett semmi bajom.


De lehet érezni az ízén ha rossz. Ha rossz az íze akkor nem kéne meginni


Amúgy a kérdező nem alkoholista, 10 sör alig alkoholos, ez egy felnőtt férfinak csak űdítő

2022. nov. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!