Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen jó minőségi mirelit...

Milyen jó minőségi mirelit hús márkák vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Idáig Pennyben vásároltam mert az van közel, de a mirelit húsok ott nagyon rosszak. Át fogok állni online rendelésre. Valószínűleg Auchanban vagy Tescoban fogok rendelni, az Aldin is elgondolkodtam.

Nem ismerem a mirelit hús márkákat. Évekig hideg ételeket ettem aztán egyszer csak ráuntam. Szoktam rendes ételeket is sütni vagy rendelni, de néha jó csak úgy bedobni spontán valami mirelitet.

Ti milyen márkát szerettek? Léteznek egyáltalán jó minőségű mirelit húsok?



#Mirelit étél #mirelit hús #Valami vicceset mindig szoktam rakni a kulcsszavakhoz de most nem jut eszembe semmi. #Étek vegyÉtek oszt egyÉtek
2021. nov. 27. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Vegyel megbízható hentesnel friss húst és otthon fagyaszd le.
2021. nov. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoktam, de mirelit is jó lenne. Már ha nem lenne rossz. XD
2021. nov. 27. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
74%

A mirelit hús ugyanaz, amit a hentesnél megvennél és lefagyasztanád.

Ha a mirelit készételek meg csak szemetek, azokat nem éri meg megvenni.

2021. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok, lehet hogy nem voltam tisztában fogalmakkal. Mirelit készételre gondoltam. Legalább rájöttem hogy mióta az eszem tudom rossz szót használok.
2021. nov. 27. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

4.

Na igy mar mas!


Az aldiban van ez ketfele verzióban


[link]


A masik sajtos chilis panírral.


Nagyon finom es sütőben 20 p alatt ropogósra sül.

2021. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

[link]



Ez a masik

2021. nov. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, majd lecsekkolom őket.
2021. nov. 27. 20:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel az ikeában kilós csomag köttbullart.... sokáig eleg, egyszerre 8-10 db-ot kisütsz ....

Lidlben is szokott lenni hasonló sved húsgombóc...

2021. nov. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi, Ikeából gondolkoztam hogy rendelek, bár nem rendszeresen csak néha és akkor nagyobb mennyiségben. Már mondták barátaim is hogy jó. A Lidl meg nagyon jó csak sajnos messze van. Régi lakhelyem volt Lidl, nagyon szerettem hogy nem kell olyan óvatosnak lennem mint a Penny Marketben. A polcokon a termékek 90%-a jó volt, hiányzik is. Bár ott is volt pár dolog, pl. csak aszpartámos szörpöt lehetett kapni.
2021. nov. 28. 10:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!