Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy drogos cimborám szerint...

Egy drogos cimborám szerint mindegy mit fogyasztasz, legyen alkohol vagy bármi más lényeg a tompulás. erről milyen vélemények születnek?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen... nem is kevés.

Milyen véleményt vársz. Ezek tények. El tudod fogadni, és annyi.

Sokan esnek bele ilyenbe, akik hajlamosak szenvedélybetegségekre.

Nekem kollégáim közt is voltak ilyenek, és igazán jó szakemberek is teljesen lenullázták az életüket.

De hát úgyse tudsz mit tenni. Nem egyszerű kikeveredni amúgy ebből az életvitelből.

2022. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Aki be akar tompulni az szedatív drogokat fogyaszt, aki pörögni akar az stimulánsokat, aki a saját elméjét és az univerzumot akarja bejárni az pszichedelikus drogokat, egyáltalán nem mindegy milyen fajtáról beszélünk.
2022. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#2 így igaz!
2022. nov. 18. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholt van aki tényleg szociális módon fogyaszt:ünneppekor, évi pár alkalommal keveset, csak az illem kedvéért. Mondjuk ilyen kevés van.
2022. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy.
2022. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Azt hiszem, félreérthetően írtam.

A hatását nézve, persze, hogy nem mindegy...

akikről én beszéltem, nekik az a mindegy, hogy mi a hatás!

Tehát tökmindegy mi, csak tudatmódosító legyen.

2022. nov. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Nem mindegy abszolút hogy fél karton sört iszol meg vagy tűvel lövöd magad.
2022. nov. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy gáz.
2022. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Nyilván a használók nagyrésze különféle célokkal fogyasztja a különböző szereket.


Aztán vannak a függők, és azok között is többségében jellemző a bizonyos szercsoportok használata.


És vannak az olyan függők akik nem egy adott szerre (szercsoportra) vannak ráfüggve (hanem azt használjuk ami épp szembejön).


Vannak akik nincsnek kibékülve a saját életükkel, és így ezzel a világgal (de leginkább nem találták meg a helyüket ebben a jelenlegi társadalomban).


Mi akik ezen a ponton vagyunk szó szerint menekülünk a valóság elől (amit nagyrészt szenvedésként élünk meg).

Ezen a ponton már nem számít hogy milyen szer.

Ha azt dobja a gép leisszuk magunkat a sárga földig.

Ha épp arra van lehetőség szét-szívjuk magunkat, és elleszünk egy ideig mint a polcon a befőtt.

Ha meg úgy alakul belőjük magunkat különböző színű porokkal.

Vagy elfolyunk az LSD-től (de ez valóban kicsit másabb kategória).

A lényeg itt már (ezen a ponton túl) nem a szeren van.

Azt használunk ami épp szembejön. Leggyorsabban. A végső cél pedig hogy kiszakítsuk magunkat a hétköznapi valóságból. Bármi áron, és félelem nélkül. És hogy miért nem félünk. Félünk mi csak leginkább magától az élettől. Azért merünk bármit használni, mert ha egyszer véletlenül vége lesz, az lesz a végső megmenekülésünk.

2022. nov. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
40%
Tompuláshoz tudom ajánlani a szívlapátot, azzal legalább nem ártasz senkinek, agy beteg sem ledzel, s pénzbe sem kerül, s elég hatásos. Minél nagyobb az ütés, annál jobban tompulsz 😉
2022. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!