Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől gyengülhet a koncentráci...

Helldone kérdése:

Mitől gyengülhet a koncentrációs és gondolkozási képességem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először is nagyon szépen köszönök mindent választ amit adtok előre is. Segítségre lenne szükségem egy elég életbevágó problémában. Nagyjából 3 hónapja kezdődhetett a dolog, mikortól is napról napra egyre kevésbé vagyok képes koncentrálni a feladataimra, emlékezni rengeteg sok dologra és gondolkozni is már egészen a mai napig. A munkában egyre kevésbé teljesítek jól, elfelejtem amiket a főnök mondd nekem, lassan mindent fel kell írnom magamnak hogy ne menjen ki a fejemből. Egyre többször vagyok képtelen odafigyelni mindenre, elmennek a fülem mellett az információk,és ez sokszor kellemetlenségekhez vezet. Úgy érzem, mintha el lennék tompulva, már csak a szimpla gondolkozás is nehézkes, van, hogy egy szempillantás alatt kimegy a fejemből minden feladatom. Egyre rosszabbul tudok fogalmazni, egy konkrét monológot régebben könnyen elmondtam, mostanra már egy storyt is nehezen mondok el. Egyszerűen nem tudom mitől lehet, de nagyjából így bírnám leírni a gondomat. Nagyon hálás lennék minden tanácsért, mostanra elég rossz a helyzet. Mindent meghallgatok. 20/F

#feledékenység #tompaság #emlékezet probléma #agyműködés tompulás
2021. jan. 14. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet a stressz miatt? Nem vagy nagyon feszült? Megfelelési kényszer?...
2021. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindháromból van bőven, és egyszerűen nem tudok tenni ellenük semmit. Próbáltam, mindenki mondogatta hogy fejben dől el, megpróbáltam önmagamat kihúzni ebből de semmit nem ért az egész, olyan mintha egy feneketlen gödörben élnék amiből nem tudok kimászni egyszerűen. Minden nap azon stresszelek hogy mindent jól csinálok-e, mit gondolhatnak mások.. Mit tehetnék?
2021. jan. 14. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Pszichológus
2021. jan. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!