Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen fajta rumot vegyek,...

Milyen fajta rumot vegyek, egy igazán jó minőségű rumot?

Figyelt kérdés

A jegyesem édesapja, nagyon szereti a jó minőségű rumokat, de én sajnos nem értek hozzá. Szeretném valami igazán különleges itallal meglepni.

Kérném, hogy csak olyanok írjanak, akik értenek is hozzá.

Köszönöm.



2022. dec. 15. 19:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
2022. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Férjem nagy rumos, ő Diplomatico-t, Matusalem-et, Don Papa-t szokott inni. Nyilván függ attól mennyit szánsz rá, ezek azért jelentősen olcsóbb kategóriák, mint amit az első linkelt, de mondjuk egy kommersz Captain Morgan szinthez képest jónak számítanak (meg ezeknek is vannak olcsóbb meg drágább fajtái, elég nagy a szórásuk árban).
2022. dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mennyi rá a keret? Minden árkategóriában van jobb is, rosszabb is.
2022. dec. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, max 30 ezer forintot szánok rá.

Közben én is keresgéltem, ilyet találtam.


[link]

2022. dec. 16. 16:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rum.
2022. dec. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy valódi rum kedvelőnek ilyet adsz, lehet felbontatja az eljegyzést. :D

Ez nem rum. Quorhum 30 az én jelöltem, még a keretedbe is belefér. De a Dictador, El Dorado vonal is jó.

2022. dec. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Zacapa Centrnario 23

Quorhum 30 Aniversario

Emperor 21 (esetleg 25)

Opthimus 21 Solera

Diplomatico Seleccion de Familia

Angostura 1787

Don Papa Small Batch

Brugal Leyenda


Ezek kicsivel 30000 alatt vannak, és rendkívül finomak.

Azt, amit belinkeltél, gyorsan felejtsd el! De egyébként azon az áron is kaphatóak nagyon jó rumok 😉

2022. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, majd választok egyet és leírom, hogy hogyan ízlett az apósnak. :D


Láttam egy ilyet: vélemények



[link]


Van benne: fahéj, karamell, mazsola, és vanília. Ezeket tényleg lehet benne érezni?

2022. dec. 17. 12:35
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Van benne: fahéj, karamell, mazsola, és vanília. Ezeket tényleg lehet benne érezni?"

Ezekből egysincs benne. Ezek a jellemző ízjegyek, amik kierezhetőek benne, de ne úgy képzeld el, mint egy vaníliás süteményt.

2022. dec. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennél a limitált kiadású díszdobozt fizeted meg, ugyanaz a Small Batch rum van benne, amit olcsóbb díszdobozokban, vagy magában is megkapsz. Egyébként nem rossz választás, a Don Papa rumok közül számomra ez az egy, ami iható kategória, az összes többi túlon-túl édes
2022. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!