Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik bébiőr jobb fajta a...

Melyik bébiőr jobb fajta a Reer vagy a Fischer Price? Vagy milyen fajtát vegyek ami jó minőségű de nem annyira drága?

Figyelt kérdés

2013. dec. 7. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:

mi az álomvirágot használtuk, én meg voltam elégedve vele, szeritnem nem a legdrágább kategória, teljesen jól működött. Riasztott egyszer ugyan tévesen, de szerintem nem fogsz olyat találni ami nem fog beriasztani sosem, pedig semmi gond.

Viszont menjetek el egy tanfolyamra, ahol megtanulod mit kell tenni, ha TÉNYLEG élesen beriaszt. Mert hiába a bébiőr, tegyük fel beriaszt a gyereked nem vesz levegőt, te fogalmad sincs mit csinálj, a mentők meg míg kiérnek..... és tudd mit kell figyelned a gyereken ilyenkor, mert a mentősök mindenfélét kérdeznek majd. Szóval jó a bébiőr, de azt sem árt tudni mit kell csinálni ha baj van.

2013. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bébiőr és a légzésfigyelő uaz? :-O
2013. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Reerünk van és Aventünk. A Reer azért nem jó, mert nem állítható az érzékenysége. Avent drága, emiatt vettünk a kicsinek olcsóbbat. Használtan lehet újszerűeket találni. Az Avent csatlakozója viszont elég rossz és nem cserélhető!
2013. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!