Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Többet/Többször isztok így az...

Többet/Többször isztok így az ünnepek/szabadságok alatt?

Figyelt kérdés
Legfőképpen azokra lennék kíváncsi ,akik mondjuk nem szoktak túl gyakran inni, max pát hétvégente pár pohárral. Így az ünnepek,szabadságok alatt ők is jobban ellazulnak,és megendnek maguknak többet? Kinél mik a szokások?

2022. dec. 23. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Máskor sem iszom, és most sem, mivel nem szeretem az alkoholt. Az ellazuláshoz elég az is, hogy nem kell menni dolgozni.
2022. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem pont én vagyok a megszólított, mert én alapból szoktam inni, de az ismeretségi köröm valóban többet iszik ilyenkor, főleg a nők. A nővéremet pl. és a két lányát gyakorlatilag egész évben csak ilyenkor látom, hogy meginnának valamit.
2022. dec. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem
2022. dec. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én igen, alapból nem iszom de ilyenkor 4 napig folyamatosan.
2022. dec. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Minden nap, de nem mennyiséget, hanem pl ebédhez vacsihoz egy pohár bort, meg szokásunk este kiülni az erkélyre egy félpohárnyi whiskyvel. De csak karácsonyi időszakban, miután mindketten hivatalosan is szabira mentünk :)
2022. dec. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen.
2022. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!