Az baj ha nem iszok?

Figyelt kérdés
Nem szoktam inni. Vhogy nem jön be nekem a pia se bulikkol se semmikor. Volt már hogy ki próbáltam pl Bánki tavi fesztiválon aztán kicsit ellazított bekábított meg egyszer volt hogy többet ittam a kelleténél és azt éreztem hogy forog velem a világ és hányingerem volt. Nagyon rosszul voltam de csak párszor próbáltam mert amúgy nem iszok. Az a baj hogy van olyan aki meg szól érte hogy nagy baj hogy nem iszok és ez rosszul esik. Szted baj hogy nem iszok ha nagyon sokan isznak?

2022. dec. 26. 22:28
 1/6 anonim válasza:
87%
Szerintem nem baj. :) Nem kötelező mindenkinek inni.
2022. dec. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek egyéni döntése, kívülállónak meg semmi köze hozzá, szóval ne essen rosszul, hanem határozottan szólj vissza neki! Egyáltalán nem kötelező inni, és nem is baj, ha nem iszol, ha valaki szerint mégis baj, az nagy alkesz, nincs mit szépíteni!
2022. dec. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs azzal , ha nem iszol alkoholt. Elvileg az alkohol kis(!) mennyiségben, ahogy írtad is felold, ellazít, vannak jótékony hatásai.

De nem feltétlen mindenkire ugyanazzal a hatással van. Ha te nem érzed jól magad tőle, az nem azt jelenti, hogy szégyenlened kellene, vagy bárkinek is magyarázkodni. Nem esik jól a szervezetenek ,ennyi.


Azért ne állj be a sorba ami neked nem esik jól. Ismerősök, barátok, ha ők fogyasztanak alkoholt, majd elfogadják , hogy te nem. Más szavára meg nem kell adni.

2022. dec. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Én sem iszok semmilyen alkoholt és nem szólnak be nekem ilyenért senki.
2022. dec. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen barát/ismerős megszól azért mert nem iszol,akkor a barátot kell lecserélni,nem azt csinálni,ami neked nem esik jól
2022. dec. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

#2-es vagyok. Hozzátenném, hogy én bár szoktam inni, de csak mértékkel, és nem is rendszeresen! Egy kis spicces állapot néha jólesik, de több nem! És én nem szólok bele senki döntésébe, illetve ha pár kínálgatás után is nemet mond valaki, nem erőltetem! Jól mondják, nem a szokáson kell változtatni, hanem az ilyen “barátot” lecserélni!

Egyvalaki pontozott csak le, egy 69%-os, na tipikusan az az alkesz példa, mint aki miatt a kérdés is ki lett írva! :D

2022. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!