Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha iszok, miért van az, hogy...

Ha iszok, miért van az, hogy sokkal agresszívabb vagyok, és nem sikerül az, amit szeretnék? Pedig nem is vagyok annyira részeg, hogy ne tudjak semmiről. Ez annyira zavar. 😭

Figyelt kérdés
2022. aug. 28. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ne igyál.. a részegek ingerültek..lehet nem bírod úgy a piát vagy már tulságosan hozzászoktál és fel sem tűnik
2022. aug. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez az alkohol természetes velejárója. Az alkohol mennyiségétől függően más dolgokat hoz ki az emberből, nem egyén függő.
2022. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy nem sikerül az, amit szeretnél? Mit szeretnél?


Az alkohol oldja a gátlásokat, azokat a gátlásokat is, amiknek köszönhetően alapból nem vagy olyan agresszív.

2022. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Mit szeretnél?

Például egyszer az életben jól érezni magam...

2022. aug. 29. 00:01
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Valaki csak boldog ha részeg, de valaki agresszív.

Valahogy próbálj tudatában maradni hogy boldognak kell lenned, nem agresszívnak.

2022. aug. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem lehet azt mondani, hogy az alkohol természetes velejárója, következménye, hogy törvényszerűen agresszív lesz tőle az ember.

Nem mindenki lesz agresszív, de vannak, akik igen, és ők jobban járnak, ha nem isznak.

Aki az alkohol hatására agresszív lesz, idővel a szeretteivel szemben is agresszív lesz, jobb azt az állapotot el sem érni (nem inni alkoholt).

2022. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az agresszív szót rosszul fogalmaztam meg. Inkább erőszakosabb, mint józanon, de nem másokkal szemben, hanem mondjuk szeretnék egy nadrágot kihúzni a szekrény aljáról, és az valamiért nem jön, akkor erősebben húzom. Ez csak egy példának írtam, de ilyen jellegű dolgok.
2022. aug. 29. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol a mozgáskoordinációra is rossz hatással van
2022. aug. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!