Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A részegek miért sértődnek...

A részegek miért sértődnek meg ha valaki szóvá teszi hogy túl sokat ittak?

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 13:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki megsértődik, ha bármit szóvá tesznek. Mért kell neked egy részeget vagy bárkit kioktatnod? Mi közöd hozzá?
2022. dec. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek is ordít, ha el akarják venni tőle a játékát... :D
2022. dec. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

"Mi közöd hozzá?"


és neked mi közöd hozzá hogy nekem mi közöm hozzá?

2022. dec. 28. 13:30
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
:D :D :D A kérdezők mért sértődnek meg, ha valaki szóvá teszi, hogy helytelen a kiindulópontjuk?
2022. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem sértődtem meg.
2022. dec. 28. 13:33
 6/16 anonim válasza:
15%

4

Te álltál bele a kérdezőbe, be lehet fejezni

2022. dec. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
Én nem beleálltam a kérdezőbe, hanem válaszoltam a kérdésére. És biztos nem maga fogja nekem megmondani, hogy mit mikor fejezek be.
2022. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem minden részeg sértődik meg. Személyiségfüggő. Általában azok lesznek ettől aggresszívak, akik képmutató életet élnek, és elvárják, hogy mindenki körberajongja őket a nagyszerűségükért és példamutató viselkedésükért. Közben igazából sunyi szarháziak és örök vesztesek.


Apám ilyen volt. Rendszeresen valagrészegre itta magát, de ezt nem volt szabad észrevenni, mert akkor őrjöngött és ütött. "Apa sohasem részeg!" Aha, akkor sem, amikor vörös fejjel dülöngél az udvaron, és légpuskával kergeti az elképzelt betörőket. Ezt amúgy józanul is csinálta, eszetlen hülye ember volt.

2022. dec. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem tudnak mit kezdeni a véleményeddel. Ha igazán számítanak neked, inkább megelőzöd, hogy sokat igyanak azzal, hogy figyelsz rájuk. Ha meg nem figyelsz, miért teszed szóvá?
2022. dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Én pl. autóbusz vezető vagyok. Ha felszáll egy részeg, ittas egyén, jó esetben "csak" össze rókázza nekem a buszt, rosszabb esetben kötekedik a többi utassal. Egyik sem jó jel.Ha felszáll, megkérem, viselkedjen tisztességesen. Ha rögtön nagy az arc, akkor nem utazik.
2022. dec. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!