Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legfinomabb rum?

Melyik a legfinomabb rum?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

attól függ mihez.. :D én malibut is nagyon szeretem.. de kifejezetten a mangós ananászos tiki rumot szeretem a legjobban a captaintől felesezni.. :D

nem mindegy h koktélba, vagy magába szeretnéd inni :) ha nem vagy nagy rumos, inkább fehér rumot ajánlok, vagy ízesítettet

2022. dec. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát nálam ezek belépőbb szintűek amiket írtál, ami valamivel ízesítve van azt hagyjuk, mint "rum".

Plantation, Kraken, Diplomatico, ilyesmi színvonal mentén érdekel, hogy kinek melyik a legfinomabb.

2022. dec. 30. 19:12
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dictador.

Jobb a Diplomaticonál.

2022. dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok:) nem írtad milyen szinten vagy vele, nem átlag h emberek ismernek többet :)

én koktélokhoz Krakent használok a bárban alapnak, ez nálunk szokás :)

Dictadort szoktunk használni enyhítőnek

A don Papa rumokat gyakran kérik felesezéshez, de alapjáraton az ízük elég felszínes, gyenge

illetve a bumbu se egy rossz rum, kifejezetten egyedi íze van :)

2022. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok nagy rumos, de ha minőség kell, akkor Plantation vagy Ron Zacapa.


Rumszerű likőrnek, főleg nőknek, édesszájúaknak ajándékba jó a Damoiseau Les Arrangés sora, nagyon dekoratív.

2022. dec. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Flor de Cana a kedvencem.
2022. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Zacapa
2022. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Phoney ***** válasza:

Mondjuk a Kraken is ízesített, mivel az ún. „spiced rum” ízét a fűszerek adják, az alap meg egy "papíron rum" tisztaszesz :)


Nekem egyébként a „mainstreamebb” márkák közül az El Dorado sorozat volt verhetetlen, meg régen a Flor de Cana is, de az már jó pár éve átment kínosba, amikor a valódi korjelöléseket fantasy számokra cserélték.

2022. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Bferike ***** válasza:
Matuzalem 15 éves az nagyon finom.
2023. nov. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!