Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen italtól lehetek a...

Milyen italtól lehetek a legkevésbé másnapos holnap?

Figyelt kérdés
Vodka narancslére gondoltam...
2023. jan. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem milyen italtól, hanem mekkora mennyiségtől. Szerintem 100-150ml alkoholt még ki lehet aludni, de annál több mar másnap is hat.
2023. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Akár az is jó.Csak annyi,hogy ne legyen benne vodka.Akkor az égvilágon semmiféle másnaposság nem lesz holnap.
2023. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A jó minőségű pálinkától volt már, hogy megúsztam a másnaposságot, de igazából minden okozhat, ha lefekvés előtt iszol vizet (attól függ mennyit, meg mit ittál előtte) az nagyon megmentheti a következő napodat.


A bor (főleg a házi) becsapós lehet, hiszen nem olyan magas az alkohol százaléka, viszont nagyon fejfájós lehet tőle a másnap (nekem volt már olyan tapasztalatom, hogy még ivás közben is).

2023. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!