Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Hilltop merlot-ja mennyire...

A Hilltop merlot-ja mennyire számít jó bornak 1-től 10-ig?

Figyelt kérdés

[link]


Erről van szó.


Ez egy elég hülye kérdés, mert én kedvelem ezt a bort, illetve a Hilltop több borát is kóstoltam, és ízlettek.

A kérdést azért tettem fel, mert nem vagyok otthon a borok világában, eddig mindig Lovassyt meg Pincemestert vettem csak fröccsnek, de a sörökkel is egy ideig így voltam, míg meg nem kóstoltam egy-két középkategóriás tételt. Aztán ezen felbuzdulva egy csomó másik tételt is kipróbáltam, és rájöttem, hogy a sör egy remek ital.


Érdekel, hogy aki ért a borokhoz, mit gondol egy ilyen 1500 forintos vörösborról, amin én teljesen meglepődtem, hogy milyen jó inni.



2023. jan. 6. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
2
2023. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

éna hilltop merlo rosé-t szoktam inni


Az kellemesen gyümölcsös jó ívású bor.


Jók ezeka borok szerintem

az 1000-1500 közti árkategóriában is a borok kb több mint fele teljesen jó


Meg amugy is ízlés és pénztárca függő dolog ez

Én tuti nem innék több ezer forintos bort, mikor az 1000-1500 as is bőven kielégiti az igényeimet!

2023. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%
1500 ft-os árához képest teljesen jó bor. Merlotot alapból nehéz elrontani. Ár/érték arányban mindenképp ajánlom megvételre 1500 ft-ért messze az egyik legjobb választás.
2023. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1
2023. jan. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!