Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Berúghatok egy deci absolut...

Berúghatok egy deci absolut vodkától?

Figyelt kérdés
Haverommal fogadásból akarunk venni egy 2 decis shot-ot, amit ketten lehúzunk. Szilveszterkor elkortyolgattam egy fél üveg bort(14%-os volt) 3-4 óra hossza alatt, de közben ettem sok sütit, meg párszor ételt is, így nem éreztem nagyjából semmit. Nem itthon innánk, ezért kérdezem. Nem akarok a ,,főtéren" beb@szni.
2023. jan. 18. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokmindentől függ. Ha nem vagy hozzászokva az alkoholhoz, aztán egyszer csak éhesen letolsz húzóra egy deci vodkát, akkor bizony beállsz, mint a gerely.
2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy decitől (két feles) érzed majd, hogy ittál, de valószínűleg nem fogsz berúgni.
2023. jan. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ennyi alkoholtól nem szokott berúgni, de ez önmagában semmit nem jelent, ismerek én is ritka kivételeket, akik nagyon nem bírják az alkoholt, az egyik pl egyetlen felestől láthatóan részeg lesz.
2023. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak ha nagyon nem bírod a piát.
2023. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te biztos be fogsz ha ilyet kérdezel. Aki szokott iszogatni időnként annak ez egy welcomedrink.

Egyél előtte valami zsíros kaját.

2023. jan. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!