Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Föld alatt lesz e baja a piának?!

Föld alatt lesz e baja a piának?!

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy 2010 július-augusztusa környékén elástam a kertbe egy Cappy üveges házipálinkát és sztetetek megromolhatott e lehet e tőle bajom?A műanyag nem kezd e el bomlani?Lécci segítsetek egy kétségbeesett lánynak.(Mert jó partyt tartanánk belőle(H)(Y)):D
2010. okt. 4. 10:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
65%
én gyerekkoromban egy pisivel teli flakont ástam el a kertben a hinta mellett, msot h mondod lehet kiásom
2010. okt. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Te beteg vagy!:D

Szerintem nincs ott olyan régen, hogy gond legyen belőle, de ez csak tipp.

2010. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Az alkohol elvileg nem romolhat meg.A műanyag sem bomlik hamar,de szerintem ásd ki és kóstolj bele.:)
2010. okt. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
63%

alkoholt főleg pálinkát nem jó műanyag üvegben tárolni, max csak nagyon rövid ideig. ezt a régi falusi alkoholistáktól tudom. legközelebb rendes üvegben ásd el :)

én nem innék belőle..de te tudod.

2010. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%
sztem semmi baja, csak vigyázz majd, mielőtt felbontod jól most le az üveget, nehogy belemnejn egy kis föld:)
2010. okt. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
65%
Én gyerekkoromba a tökfőzeléket ástam el, tányérostól, na de piát elásni bűn:)) amúgy nem hinném, hogy lenne baja, nekünk a lagziról maradt pálinka és cherry ,konyak, mindent müanyag ballonba töltöttünk és levágtuk a pincébe, az asszony múltkor talált rá, tíz évvel ezelőttiek már:) jelentem semmi bajuk:)
2010. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
Piát műanyagba tényleg nem teszünk. A földtől semmi baja, a műanyagot sem rohasztja a föld, ha neked jó lenne a hűtőből, akkor onnan is jó, de tényleg nem töltünk műanyagba piát csak rövid időre.
2010. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
és mi a helyzet a tablás borral?XD meg a söröket is szokták műanyagba tenni:D jo tudom, azoknak nincs akkora alkohol százalékuk h csináljanak a műanyaggal vmit, de csak megcáfolásból írom, h piát igen is teszünk műanyagba. am pálinkát viszont nem szokás, de valszeg nem lett baja tőle, meg amugy is ha jó party lesz, hányni fogtok, akk meg nem mindegy mitől?XDD
2010. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Megkérdezhetem, hogy miért ástad el?:D
2010. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Phoney ***** válasza:
69%
A házipálinka oldja a kepiműanyagot. Ha rosszul lesztek vsz. sose tudjátok meg hogy attól-e, de kórházba gondolom nem kerültök emiatt. (Én nem innám meg, pedig nem vagyok finnyás.)
2010. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!