Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Föld alatt lesz e baja a piának?!

Föld alatt lesz e baja a piának?!

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy 2010 július-augusztusa környékén elástam a kertbe egy Cappy üveges házipálinkát és sztetetek megromolhatott e lehet e tőle bajom?A műanyag nem kezd e el bomlani?Lécci segítsetek egy kétségbeesett lánynak.(Mert jó partyt tartanánk belőle(H)(Y)):D
2010. okt. 4. 10:57
1 2
 11/19 BeerHunter ***** válasza:
100%

Szerintem kutya effekt:)


Nem hinném, hogy baja lenne, hacsak eleve nem volt szar.

Piát illik üvegbe tenni, mielőtt elásod, mert az 500 év múlva is az lesz. Ha elfelejted, hogy hova ástad, akkor kurvära fognak neked örülni a régészek:)

2010. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nem lesz baja
2010. okt. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A piának nem lesz baja, de mi a fenéért ástad el? Nemhogy megittad volna :)
2010. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kösszi mkinek a választ:D Ht a sztori röviden az, hogy házibulit csaptunk és ht én voltam a házigazda elfogyott az innivaló és hoztam pincéből páleszt két kis Cappy-s müanyag üvegbe töltöttem az egyik üveg ki is ütött mki rendesen bebaszott ah. kell:D Aztán egyik haverom, hogy szüleim ne tudják meg h a családi értékből ittunk elásta a pottyantós wc közelében a másik üveget xD aztán most haveromnak szülinapja lesz így kitaláltam, hogy kiássuk és megisszuk:D:DDe ht nem tudom kösszi mkinek a választ azért AKI MÉG TUD AZ ÍRHATNA. :D
2010. okt. 4. 22:32
 15/19 A kérdező kommentje:
ESETLEG HA VALAKI KÖZEL LAKIK NYÍREGYHÁZÁHOZ AZ JELENTKEZHET A PARTYRA VENDÉGKÉNT EGY KIS KOSTOLÓRA :D:D
2010. okt. 4. 22:35
 16/19 A kérdező kommentje:
Plusz nyomom mkinek a hasznost;)
2010. okt. 4. 22:37
 17/19 anonim ***** válasza:

Az XD-s válaszolónak üzenem, hogy a tablettás bornak már nem árt...

A három székely aranyszabály egyike szerint

(A nő nem ember, a sör nem alkohol, a medve nem játék)

meg a sörnek sem lesz baja...

(Más kérdés hogy igenis lesz)

2010. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 König válasza:
Én Nyíregyházán lakom :DD
2010. okt. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
mikor lesz a bli? én nyh-i vagyok:)
2010. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!