Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » DREHER, GÖSSER sörök ára?

DREHER, GÖSSER sörök ára?

Figyelt kérdés
Mostmár nem lesz az említett sörök ára 300 ft alatt? tavaly 249 ft -ért volt sokszor akcióban! ma 489 az átlagos ára! többi sör nem opció, ne írjátok, hogy vegyek ALDI saját márkást!

2023. febr. 2. 18:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog lemenni az ára sajnos
2023. febr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted aki nem akar már ennyit kiadni érte, az nem Karlskrone-t meg Adelskronent fog venni? Ezek még messze jobbak mint egy Arany fácán. Ha más nem akkor itt az ideje egy jó hosszú szünetet tartani az ivással.
2023. febr. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Minden sör rengeteget drágult.S nem is valószínű,hogy olcsóbbak lesznek.Ezért opció vagy nem ha olcsóbbat akarsz,akkor kénytelen leszel másikat választani.Magam is az ár miatt keresgettem..És kóstoltam olyanokat amiket eddig még nem.Találtam a Lidlben 239 forintért elfogadható sört.Az Argus Premium lagert.Szerintem nem rosszabb mint a Dreher.

Vagy amikor kampány szerűen le vannak árazva ,akkor veszed a Drehert meg a Gössert..

2023. febr. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 MolotovPunk ***** válasza:
66%
300 Ft alatt már biztosan nem lesz az ára a felsorolt söröknek. Örülhetsz, ha 500 alatt marad az ára. Köszönd meg a "Jó gazdaságpolitikának."
2023. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát jó drága lett minden sör,én Ausztriából cipelem be a Schwehatert 50centért ami most nincs 200ft.
2023. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 vagy inkább putyin elvtársatok, akit úgy tiszteltek!
2023. febr. 2. 22:18
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyár elejére még jobban be fog durranni az ára. 500 alatt nem nagyon lesz sehol, amit te innál. De én eddig leéltem lassan 40 évet. Semmire nem emlékszem, ami olcsóbb lett. Ez nem opció sajnos. Én ászokot iszom. Kb 350 átlagban. Lehet több. Mert több mindent veszek. Szerintem egy 100-as felgurul rá júniusig.
2023. febr. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ideje nem veszek ebben az országban sört, főleg az ára miatt. Szlovákiába szoktunk kijárni, mindig van 2-3 féle sör akcióban. Így egy üveg sör kb. 200 Ft., és ebben már benne van a 15 cent betétdíj. Kozel, Krusovice söröket szoktunk általában hozni.
2023. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A gösser olyan moslék minőségű lett, mint egy saját márkás Aldi, úgyhogy nem lehet nagy igényed a minőségre.

A lidlben most pl van akciós argus ha tálcával veszed 220-ért.

Az is veri minőségben a gössert.

2023. febr. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván olcsóbb nem lesz. Itt össze tudod hasonlítani, hol milyen áron van:


[link]

2023. febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!