Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a Csíki sörről?

Mi a véleményetek a Csíki sörről?

Figyelt kérdés

Igazából minden érdekelne azzal kapcsolatosan, hogy mi a véleményetek a termékeikről, magáról a cégről és az egész csíki jelenségről.

Valamint az is, hogy honnan hallottatok róla először.



2023. febr. 14. 01:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem gyenge minőségű. A hosszabb ideig érlelt verzió kicsit ihatóbb, de az is csak jóindulattal közepes.


Én maradok az egyéb kisüzemek termékeinél. A békésszentandrásiak vagy a Monyó termékei méföldeket vernek rá.

2023. febr. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Xar.
2023. febr. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 NTBS ***** válasza:
85%
Nem vagyok nagy sörpárti. Egyszer ittam kb. Semmi extra.
2023. febr. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem rossz sör,misztikuma miatt túlárazott.
2023. febr. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
Túlárazott, semmi extra, tucat sör. Ugyanez vonatkozik a chipseikre is. Jellegtelen, se íze, se bűze, a többi márka simán veri. Nem tudom ebben mi az üzletpolitika, de ezek ellenére még létezik a cég. Pedig ár/érték arányban nulla minden terméke.
2023. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Nem sokkal minőségibb, mint egy egyszerű borsodi. Az ára viszont jóval drágább.
2023. febr. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még inkább a kifejtetteket. Épp az egyetemen végzünk egy kutatást róla, és hát a megítélésére vagyunk most kíváncsiak. Szívesen várok több választ ha valaki szeretné megosztani.
2023. febr. 14. 13:09
 8/22 anonim ***** válasza:
61%
Nekem nem jön be. Valami bitangz@r komlót használnak, ráadásul az alkohol is "kilóg" belőle mint a lowcost szutykoknál. Bőven jobbakat kapni az árkategóriájába.
2023. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 MolotovPunk ***** válasza:
96%
Annyira nem jött be. Magyar sörök között Dreher jobb tőle, cseh sörök pláne jobbak.
2023. febr. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
74%

Én szeretem, kedvenc söreim egyike! Nem túl keserű, inkább olyan lágy, kellemes íze van, de az a tipikus söraroma rendesen érződik benne, finom. Jóval drágább az átlagnál, de azért 2-3 havonta egyszer szerintem megéri venni!


Viszont mellékesen azt nem értem, hogy mi a lényeges különbség a Csíki sör és a Székely sör között? Üveg, címke, összetev

2023. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!