Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tizenévesen mennyi alkoholt...

Tizenévesen mennyi alkoholt fogyaszottatok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 26. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Hetente többször
Heti egyszer
Két-három hetente egyszer
Havonta
Több havonta
Nagyon ritkán csak alkalmakkor
Semennyit
49 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Miért innék??? 😂😂😂 gyerek vagyok és nem szeretem az ízét
2023. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha gyerek vagy mit keresel itt? :D. Amúgy meg ha nem tudnád az emberek nem igazán az ízéért isznak (persze van kivétel). Hanem az eufóriáért (azaz hogy be legyenek baszcsizva)
2023. máj. 26. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Semennyit. Régen voltam már tizenéves, nagyon ritkán iszom, berúgva sosem voltam
2023. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
1. vagyok. Nem iszom, és tizenéves vagyok. Berúgni meg hülyeség.
2023. máj. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem
2023. máj. 26. 16:30
 6/12 harebell ***** válasza:
89%
A "tizenéves" elég tág, 16-7 körül csak egy-egy osztálykirándulás, fesztivál stb alkalmával, vagy pl szilveszterkor. Előtte csak a szilveteri pezsgő, max pici vörösbor nagy ritkán. 18-19 évesen kb hetente-kéthetente, változó mértékben.
2023. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%

Én 15 éves koromban kezdtem el járni bulizni. 2-3 évig havonta 1-2 alkalommal, akkor ittunk.

Kb 18 éves koromtól elég rendesen felerősödött a dolog, voltak hónapok, amikor minden nap ittunk nem is keveset. Jelentem nem vagyok alkesz azóta sem, mostanában már (30+) havi max 1 sör az adagom, néha még annyi sem.

2023. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%
Én már elmúltam 18 mire bulizgatni, kocsmázgatni kezdtünk a többiekkel. Akkor olyan egy-két hetente. Meg én szeretem a sör ízét, ezért van alkoholmentes söröm is a hűtőben az alkoholos mellett, mert ha még kocsiba kell ülni aznap akkor megtehetem. Viszont nekem nagy bajom volt, ha belekezdek nem állok le, és szörnyű másnapokban végződtek, mert hányós nem vagyok, és ha benn maradt a méreganyag, akkor bizony az kifejti hatását. Most 20 évesen viszont inkább 3-4 hetente mondanám az ivást
2023. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

#8 hasonlóképpen működök én is, valahogy kár az elejéért, ha nincs befejezve, vagy ilyesmi... Lehetőség szerint tolj közepes gerezdnyi tört vagy reszelt fokhagymát ketchup/mustár/majonéz/torma/bármi(gulyáskrém b+) egyébbe rejtve, valami rendes sülthöz, még vedelés közben vagy előtt, és csoda történik reggel, főleg ha elfogadható minőséget iszogatsz (kommerszből nekem a Soproni IPA olyan, hogy még alig eszegetve is enyhe a másnapja). Lehet úgy is, hogy valami eleve nyers fokhagymás (uborkasaláta) megy be sok, vagy úgy, hogy tekersz a recepten, pl pörköltnek jól áll kiló húsonként két gerezd lángkioltáskor beletörve/-reszelve, brassói meg kimondottan másképp nem is jó.


Tizenévesen párnaponta bebombáztunk spanommal, asszem 16-ok lehettünk. Mostanában kezdek nagyon visszatérni ehhez, csak már nem tudok leállni.

2023. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%
Semennyit, és most 35 évesen is tartom ezt! Nem iszok alkoholt, nem szeretem, nem ízlik. 35/N.
2023. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!