Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy tudnék olcsón berúgni?

Hogy tudnék olcsón berúgni?

Figyelt kérdés

500-600ft-os borokról mi a véleményetek? Nagyon rossz az ízük?


A vodka drága nekem, berúgni szeretnék a minél olcsóbban, így szerintem ár-érték arányban az olcsó borok a legjobbak. (Nem kannás borokra gondoltam, hanem az olcsó üveges La Fiesta vagy Szőlőhegy)


Esetlen tudtok valami jobbat?



2023. jún. 27. 23:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Megteszi.
2023. jún. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ennyi a cél, hogy berúgni minél olcsóbban, akkor tökmindegy az íze nem? :)

Egs!

2023. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
30%

Hiába a kisebb szeszfok, a sör hatását mindig előbb megérzed a komló miatt + a szénsav is hozzátesz!

Borsodi Mester - nem valami drága sör, de olyan fajta komlók vannak benne, amik nagyot ütnek, ezt már 1-2 doboz után is érzed, megiszol 6-8-10 dobozzal, és KO !

2023. jún. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
100%

Háát, ha a borra rá dobsz egy sört (igazából bármi szénsavasat) attól rendesen be lehet karmolni. Nekem mindig ez volt az ultimate ha nem volt pénzem. Nem ihatatlanok amúgy ezek. (Legolcsóbb ami még üvegben van ökölszabáj teljesen valid)

És most mit mondjak pár év alatt kilehet nőni ebből, csak könyörgöm egyél elötte és igyál vizet közbe.

+Pro tipp másnaposság ellen, mielött lefekszel vegyél be c vitamint

2023. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a büdzsé?

És mennyi szeszkó jelenti nálad a berúgást?

2023. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
3as a 6-8-10 doboz az bőven túl van a kérdező tervezett költségvetésén. Akkor már inkább az üveges bor. Bár nemtom mit finnyáskodik akkor már, simán mehetne a flakonos tablettás bor is. Nemtom pl Tibi atya bora most mennyiért van, én régebben 800 forintért vettem 2 literes kiszerelésben. Mondjuk gyanakodhattam volna:D Az íze nem kimondottan fostos, de már aznap megjön a fejfájás, nem várja meg a másnapot:D Mondjuk ez általában a rossz minőségű alkoholról elmondható.
2023. jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

6. A tibi bora ennyire szutyok?

Sosem ittam még, de azt gondoltam, hogy ha így promózza magát, akkor nem a legalja minőset adja ki a kezéből.

2023. jún. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%
2 liter flakonos bor 600-900 ft között, bele két csapott kávéskanál szódabikarbóna hogy a sav egy részét kiölje, ne pusztulj meg másnap, és két liter víz egy gyümölcsös italporral 80 ft itt a százasban 50-50 keverni és inni folyamatosan. délutántól megkezdve inni kell kitpasztalni mennyit bírsz meginni belőle
2023. jún. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
89%

8.


az komoly recept :D

2023. jún. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a kétliteres pet a legolcsóbb ne keress mást.
2023. jún. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!