Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb nagyüzemi,...

Melyik a legjobb nagyüzemi, vagy megfizethető kisüzemi IPA?

Figyelt kérdés
Melyik az, amelyik megfizethető (<1000 ft/l) mégis kellőképpen keserű és magasabb az alkohol tartalma?

2023. jún. 29. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Primátor Ipa
2023. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Soproni nekem nagyon bejott, ugy, hogy angol nemolcso IPA-kat iszom.
2023. jún. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Lidl, Steam Brew Imperial IPA (Eichbaum)
2023. jún. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A primator sajnos nem olcsó és kevés helyen árulják.

Vagy tudsz valami jó beszerzési helyet?

A Steam brew ipa tényleg jó!

Sopronit pár éve nem ittam, akkor volt egy erős minőségi visszaesés a kezdetekhez képest. Azóta újra jó?

2023. jún. 30. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Soproni IPA szerintem is finom, bár hozzáértők szerint valójában nem IPA.
2023. jún. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
metroban jó árban vannak a primátorok
2023. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Az igazi ipa magas alkohol tartalmú, nagyon erősen komlózott, hogy sokáig elálljon.

Ebben a tekintetben tényleg nem igazi ipa, de nagyon sok ipa van még ezzel így.

2023. jún. 30. 17:05
 8/13 anonim ***** válasza:
Finom lett újra a Soproni IPA is, csak már nemigen kínál meg azzal a rózsaszirmos utóillattal, inkább egyszerű karamellből elő-előbújkáló bodzásság a maximum, amit dob, de teljesen jó és szerethető így is, csak az árát nagyon nem éri meg. Néha jutalmazom magam azzal is, amikor sokáig sikerült tartózkodni a komolyabb bekarmolástól, tehát nem növeli az általában eltapsolt összeget.
2023. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A Szia Uram söröket időnként eléggé leakciózzák. Nem vagyok különösebben oda értük, de 1 hete 290 ft volt egy 033as üveg, annyiért nem hagyom ott.


A Soproni Ipa szerintem sem az igazi már, de az APA még tartja magát.

2023. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A steam brew ár - érték arányban szerintem a lejobb. A soproninak olyan szinten hullámzik a minősége, mint az állat.

Kisüzemiben ,ha valami brutál akciót kifogsz, akkor a liquid cocaine és az elvis brutál jók

2023. júl. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!