Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten hol lehet olcsobban...

Budapesten hol lehet olcsobban piat venni?

Figyelt kérdés
Mint pl valami kis kinaiba,kozvagohid es lanchid kozott kellene azon az utvonal de az se baj ha meszebb van

2023. júl. 5. 02:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami akciós ,még az Ázsia centerben sem láttam hogy olcsó lenne.
2023. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Family Diszkont ugrott be most Pesterzsébeten, elég jó árak vannak, autóval nem olyan nagy táv a közvágóhídtól, bkv-val viszont már nem biztos, hogy megéri elmenni addig.
2023. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tesco
2023. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is kapásból a Family Diszkont ugrott be, még mielőtt a kérdést megnyitottam, de aztán látom már más is javasolta. :D

Eléggé kint van, de ott tényleg jó áron vannak a tömények is, legalábbis a többi bolthoz képest.

Ha van autó, akkor érdemes kinézni, de amúgy a 99-es busz is nem messze tesz le tőle.

2023. júl. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg amit még érdemes nézni, az a Tesco. Néha Clubcard akcióban baromi jó áron lehet piát kifogni.
2023. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!