Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet Budapesten olcsóbban...

Hol lehet Budapesten olcsóbban venni mindenféle képet, amit falra lehet akasztani?

Figyelt kérdés
Praktikerben néztem, de ott a kisebb képeket is ezrekért adják, és kellene jó néhány nagy falrészletek dekorálásához. Vannak egyéb jó boltok Bp-n, ahol nagy választék van falra akasztható képekből nem túl drágán, és esetleg akcióznak is időnként?

2019. jan. 20. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van egy halom fali dísz, amit házilag elkészíthetsz! Amelyik tetszik, arra rákattintasz és ott van a cikk.

[link]

2019. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez sem rossz ötlet, jól nézek ki, de panellakás falára kellene, amit ugye nem triviális furkálni, ezért gondolkodtam elsősorban képekben, amikből néhánnyal már elfogadhatóan lehet dekorálni, és akkor csak néhány helyen kell rögzíteni, szemben azzal, mint ha pl. 20-30 pillangót kellene a falra applikálni, mint itt az egyik példában.
2019. jan. 20. 17:27
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

Mindennek a kulcsa a kétoldalú ragasztószalag!

Polcokon kívül amin ugye súly van, eszedbe ne jusson szenvedni semmilyen más rögzítéssel! Garantáltan erős!

2019. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tapéta van a falon. Ha ragasztószalaggal teszek fel egy képet vagy mást, akkor letépi a tapétát, nem?
2019. jan. 20. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

Hoppsz, most megfogtál! Nem tudom!

Talán majd jön valaki, aki erre tud válaszolni.

Sajnálom!:(:(

2019. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Annyi még eszembe jutott, hogy egy könnyű poszter, vagy valami könnyű dekoráció biztos nem szedi le a tapétát, vagy ha igen, akkor az nagyon gányul van felrakva.

Ha arra gondolsz, hogy a kétoldalú ragasztó szedi le, amikor el akarod távolítani, hát arra van esély ...de ügyesen még azt is le lehet szedni.

2019. jan. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!