Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Beck's sörről vélemények?

Beck's sörről vélemények?

Figyelt kérdés

2023. júl. 11. 01:11
1 2
 1/11 MolotovPunk ***** válasza:
79%
Iható sör, de nem kedvencem. Vannak tőle jobb sörök.
2023. júl. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Átlagos teljesen.
2023. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Jobb mint a heineken.

Szerintem egész elfogadható, pedig én válogatós vagyok.

2023. júl. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Átlagos sör a marketing viszi.
2023. júl. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljességgel vállalható, semmi baj nincs vele.
2023. júl. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Ha nem lennél alkoholista sok pénzt spórolhatnál. Alkoholista az, aki nem bírja ki hogy ne igyon valamennyi alkoholt minden nap. Látom nem tudod eldönteni hogy ízlik e neked ez a sör így megkérdezel más embereket. És ha nekik ízlik, akkor neked is. Te biztos a fideszre szavaztál, vagy nem mentél el szavazni mert "gyurcsány se jobb"...
2023. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem tucatsör, ízre semmi plussz nincs benne, ami megfogna. Egyedüli pozitívuma, hogy szép a logója.


Csak én nem értem ezeket az idióta öreg szocikat, akik még egy ártatlan sörös kérdés alatt is politizálnak? Tényleg nem vagyok egyik párt oldalán sem, mert mind lop, mint a szarka, de látom neked nagy trauma a mai napig, hogy nem a hazug vizitdíjas böszme nyert, 6-os.

Lehet, hogy akadnak itt alkoholisták, de ők legalább józanul nem ekkora p*csfejek, amit te nem mondhatsz el magadról kedves barátom.

Bírom, hogy szinte minden alkoholos kérdéshez valamelyik demens absztinens betrollkodik.

Azért sörözök heti 1-2x, mert fűnyírás/bringázás/futás után pihenés közben a nyári melegben jól esik pár dobozzal. Ha te is meginnál néha ennyit, lehet nem lennél ennyire depressziós. A spórolt pénzeden meg menj inkább pszichomókushoz, és kezeltesd a szorongásaidat, ha már ennyire nem tudsz lazulni, és zavar mások magánélete.

2023. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Carlsberggel kóstold össze, meg lehetőleg a Carlsberget is az itteni és a honos önmagával, aztán beszélünk.
2023. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc söreim egyike, szeretem, sokszor szoktam ilyet venni! Manapság már ritka az olyan sör, amiben a sörnek csak a 3 fő összetevője van (víz, árpamaláta, komló), semmi több, de a Beck’s pont az egyik ilyen!
2023. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok, véletlenül elküldtem a választ, de még hozzátenném: kellően erős is (5%), és szubjektív vélemény, de szerintem ízre is finom - karakteresen keserű, de nem olyan túlzott mértékben, egész kellemes!
2023. júl. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!